cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mešalnik & soparnik Avent

clock-img

27.06.2011, 23:35

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

V knjižici receptov sem zadnjič opazila prov kulski mešalnik in soparnik AVENT, ampak vidim, da je kar precej drag, pa me zanimajo kakšne konkretne izkušnje in do kdaj (starost otroka) ste aparat uporabljali. Mi sicer imam zelo kakovostno parno pečico, ampak se mi, za tistih par žlic, ki jih škratek trenutno poje, niti ne da prižigat pečice, pa še predolgo traja, da se segreje, itd., naš mali je pa kot volk, ko je lačen in se takrat zelo mudi user posted image . Imamo pa 8-mesečnika in dobimo še enega dojenčka.


_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

clock-img

28.06.2011, 10:27

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.06.2011, 11:21

clock-img

Teta M

pencil-img

964

Jaz ga imam, nisem ga kupila pri nas,ker je absolutno predrag. Sem ga preko amazona kupila, je koštal 60 GBP....Meni pride zelo prav, nič pacanja ni, vse notri namečeš, skuhaš na sopari, obrneš to isto posodo navzdol in gumb v kontra smer in zmiksaš zadeve in obrok je pripravljen. Mi ga sedaj uporabljamo nekje 1,5 mesec,ko smo začeli z uvajanjem goste hrane...Pač dokler ne bo mala začela jesti večjih kosov,ga bom uporabljala....Sicer pa ga lahko uporabiš tudi zase,če pač želiš kaj skuhat na sopari, ali pa samo kot mikser....

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

clock-img

28.06.2011, 23:28

clock-img

parga

pencil-img

46

Jaz sem ga nabavila in je eden od boljših nakupov. Tako kot je napisala predhodnica, zmečeš notri, osopariš in nato še zmiksaš.  Uporabljam ga sedaj že 5 mesecev in pomoje ga bom še kar nekaj časa.
Poleg tega sem tudi sama sebi nekajkrat naredila sadni šejk in je prav fajn.
Res je, da je kar drag, ampak je vreden svojega denarja.

clock-img

29.06.2011, 17:38

clock-img

Marčevka2010

pencil-img

761

Se strinjam s predhodnicama. Meni je super.

Edino na ceno je treba gledat. Midva sva ga kupila v BC, znižanje okoli 110 €, redna okoli 135 €. Potem pa čez 14 dni akcija v Leclercu, redna cena ista kot v BC znižana in še 25 € se je na kartico dobilo. Se splača malo pregledat preden se kupi. Sploh, če ga ne potrebuješ že jutri.

clock-img

29.06.2011, 18:05

clock-img

tjasaoasis

pencil-img

120

Jaz sem si želela tega ampak se mi je zdel predrag. Potem pa sem v Leclercu naletela na podobno zadevo, samo da ima ločen mešalnik in soparnik vendar je cena občutno nižja (takrat je bil v akciji okrog 60€). Uporabljala sem ga kakšne dva meseca, dokler je imela hči še manjše porcije in sem ji še miksala vse. Zdaj pa večjo količino zelenjave skuham kar v posodi za kuhanje na paro (posoda nad posodo varianta) in vse skupaj samo pretlačim z vilico in zamrznem. V bistvu je to še najcenej varianta. Sem pa že razmišljala da bi prodala ta aparat ampak ker je bil relativno malo rabljen bi ga ponudila po ceni 45€. Če katero zanima slučajno, je pa to ta zadeva http://www.flickr.com/photos/badabulle/4248225730/.

clock-img

05.07.2011, 21:59

clock-img

DanijelaNeli

pencil-img

1471

Že nekaj časa nazaj je bila odprta tema o tem Aventovem aparatu...

Kot so rekle predhodnice...ZAKON JE!
Najboljša stvarca poleg dude in baby phonauser posted image

Jaz sem ga kupila v BC.Res je drag,a vreden vsakega €.
Dobila sem ga zelo poceni...Ker se je takrat dobilo v prodnišnici tiste darilne bone za BC.In je bil tudi bon za -30% pri nakupu soparnika,pol sem pa imela še darilne bone in sem dala res malo zanj.Okol 50€,al nevem koliko že.

Je pa špica glede kuhanja na sopari...Okus hrane je fantastičen.Pa naj si bo to eno živilo,ali pa celo kosilo
narejeno z njim.Poleg tega,se ohranijo vsi vitamini-minerali,...
Zdaj bomo imeli kmalu 1 leto in ga še vedno uporabljam za skuhat kakšno zelenjavico,ta večji hčerki naredim sadni shake,...+ je tudi v tem,da ga potrebuješ v nadaljnje in ne samo do 1.leta npr.

Če hočeš pasirano,pač zavrtiš par sekund več,lahko pa narediš kašo-kot bi jo samo z vilico pretlačil.

Meso,ribe...pridejo res njamsiiiiiii...


Mislim,da ti ne bo žal...

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

clock-img

16.07.2011, 11:03

clock-img

darchy82

pencil-img

822

Tale Aventov soparnik sem tudi jaz nabavila preko Amazona in je super. Hrana je hitro in enostavno pripravljena z minimalno packanja user posted image


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem