cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mačke 9dan ( B )

clock-img

09.09.2006, 07:59

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo dones kao beljakovine...jst bom spet menjala za škrob...jutri je nedelja in bo dobra južna
zato bodo jutri beljakovine:)

Z: kava z mlekom + banana
K: tenstan krompir + paradiznikova solata
v: solata s krompirjem

clock-img

09.09.2006, 08:14

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla,

Z:hruške
K:polnjene bučke
V:tud kaj podobnega

lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

09.09.2006, 08:30

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Dobro jutro

Z:Jabolki
K:Čevapčiči,paradižnik
V:Mislim da nič če bo pa nuja pa paradižnik


Lep dan

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

09.09.2006, 08:55

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

dobro jutro
evo:
Z: 2 nektarini
K čevapčiči+ solata
V:verjetno solataž

lep dan


_____________________________


clock-img

09.09.2006, 08:56

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dobro jutro tudi od mene,

mi pa ta vikend malo praznujemo, pa bo malo težje, vendar se bom poskušala držat po planu.

Torej namen je sledeč:

zajtrk: grozdje
kosilo: piščančja bedra + solata
večerja: solata s tuno

Drugače sem pa -3 kg od začetka user posted image

< Sporočilo je popravil tjaga -- 9.9.2006 9:07:11 >

clock-img

09.09.2006, 09:03

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

veste, kaj mene še zanima .?Ko smo se dogovarjale za konec avgusta -bombice- za srečanje v zvezdi in ker ni bilo takrat nič z njim ,smo se takrat odločile,da prestavimo.Pa me zdaj zanima ali ste že kaj prestavile in določile kakšen datum,da nisem slučajno spregledala,ker imam zadnje čase bolj malo časa za pisanje in branje.Za kavico  si bom pa vzela čas.
lp


_____________________________


clock-img

09.09.2006, 09:32

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Pozdravljene Mačkice!

Jaz danes javljam kilograme, ker sem začela en dan za vami, vaga pa kaže
kar -2kguser posted image . Sem kar vesela da tako hitro napreduje. Sicer je pa to šele dober teden diete, bodo časi ko se bo vse skup tudi ustavilo, zato pa vztrajajmo!user posted image
Današnji dan:
Z: jutranja kavica in grozdje
K: pečena bedrca in zelena šopska solata
V: mogoče kak sirček in solatka, ali pa tuna v solati (odločitev je še v luftu)

Vmes pa velikooo vode, dosti dela in obvezno kaka kavicauser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

09.09.2006, 09:50

clock-img

barba

pencil-img

1746

Ojla!

Pri meni bo tkole:
Z: 2 jabolka
K: ribe, kumare v solati
V: verjetno solata, al pa samo kakšno sadje

LP, barba

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

09.09.2006, 09:53

clock-img

BlankaT

pencil-img

511

Evo pošiljam tabelo, da vidite kako pridne smo bile user posted image . Skratka punce kr tako naprej. Boste pa videle, da jih kr nekaj ni več med nami(?) ali pa niso javile kg user posted image .





Tiste ki še nevedo kolko –kg


1.      Bumerang ??


2.      Biba12


3.      Mič,bo z nami, ko bo sadni in vodni dan


4.      Dori    -1,1


 


Do 5 kg


5.      Corfu  5 kg


6.      Flecker1 5 kg


7.      mammy26 5 kg


8.      Noka81 5 kg    1,5


9.      Nora 3-4 kg


10.  Pegica1 5 kg


11.  Skorpion 5 kg


12.  Splišni 5 kg     0


13.  Suzi* 2-3 kg   0 (40.dan)


14.  Teja. 5 kg   1


15.  Urška// 5 kg


 


Od 5 kg do 10 kg


16.  AKŠ 5-10n kg     0,5


17.  Andreja* do 10 kg    0


18.  Anitaz  7 kg


19.  April 8 kg


20.  Bamby 10 kg  1,5


21.  Barba 10 kg   1


22.  Biba.leze 10 kg


23.  BlankaT 8 kg    1


24.  Caffee 5-7 kg


25.  Cmokec 5 - 10 kg


26.  Cukrček 5-10kg   1,5


27.  Deni 7 kg tastar 10 kg


28.  Facka 10 kg


29.  Iva01 10-15 kg


30.  Jessy 10 kg   0,8


31.  Katis 10 kg   0,4


32.  Kiarra 5-10 kg


33.  Lejči 5-10 kg


34.  Lumpi 10 kg


35.  Maja Z  10 kg   1


36.  Maja0505 5-10 kg


37.  Marusa05  10 kg


38.  mlecek 8 kg


39.  Monca 10 kg


40.  Nena M 10 kg


41.  Pokica 5 -10 kg   2


42.  Polona31 10kg


43.  Romana25 5-7 kg


44.  Tejč 8 kg   0


45.  Tjaga 7 kg   3


46.  Tjaska 10 kg


47.  Urša 5-10 kg


 


Od 10 kg do 15 kg


48.  Barbs 15 kg    2,4


49.  Bini 12 kg    2,3


50.  Boris 10-15 kg    2


51.  Julija28 15 kg    372373


52.  Klara-1 15 kg


53.  Mojcaziga 15 kg   0,5


54.  Nemsis 10- 15 kg    1,5


55.  Njelci 10-13 kg    402403



56.  NR 10-15 kg


57.  Pancek 15 kg


58.  Panda 10 -15 kg


59.  Prlek 10-15 kg


60.  Ssprdamj 10-15 kg


61.  Svoja 10-15 kg

Se opravičujem, ampak mi tabela nekaj nagaja inse sedaj že nekaj časa ubadam user posted image user posted image , da bi jo uredila, se bom naslednji teden bolj potrudila in bo lepše izgledala. Minus kilogrami pa so tisti, ki so poleg imena in kg v zeleni barvi.

Za Z: veliko kahlo kave
K: bi naj bil neki lonec, tako, da še ne vem kaj iz njega bom lahko jedla (a lahko jem vse ker je mesno zelenjavni lonec?)
V: pa verjetno kakšno tuno

< Sporočilo je popravil BlankaT -- 9.9.2006 10:16:02 >


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

clock-img

09.09.2006, 09:57

clock-img

Anonimen

Jz sem tud en dan kasneje začela (prvi dan sem grdoo grešilauser posted image ) pa mi je tut pokazalo točno -2kg. Sem mislila, da je res šla voda iz telesa, ampak sem pomerila ene ozke hlače in sem jih res malenkost lažje na rit privlekla in CELO zapela gumbe!user posted image
Glede pitja-jz že po defoltu ne pijem kaj dosti. Liter vode na dan je zame že ful ogromno. V povprečju spijem 1-2 deci na dan user posted image ...Tko da...če bi blo tiste -2kg res samo voda v telesu bi zdej že močno močno dehidrirala...



clock-img

09.09.2006, 10:22

clock-img

dory

pencil-img

8852

Se neki bi rada opozorila...sadje je za vecerjo prepovedano, saj redi ko sto mater...razen na sadni dan seveda...

Jst sem prvic prakticirala sadne vecerje v drugi polovici diete in se cudila zakaj kile ne grejo dol...sadje vsebuje veliko sladkorja in je za zvecer tezko prebavljivo....torej rajsi pol manj od kosila ali pac nekaj podobnega, le sadja ne...

clock-img

09.09.2006, 12:31

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Danes:
Z: 2 nektarini
K: piknik, kjer bom jedla meseka (upam, da ne preveč)
V: če bom za kosilo pojedla preveč, bom pojedla le kako solato, drugače pa še kak košček mesa.

clock-img

09.09.2006, 12:52

clock-img

Anonimen

Zdajle se bom spravila delat polnjene buče, za zvečer sem pa kupila čevapčiče.
Njama!

clock-img

09.09.2006, 14:46

clock-img

katis

pencil-img

975

Zdravo mačke!

Vidim, da ste vse že pridne.

Jaz sem imela namesto sadnega včeraj kar vodni dan, ker je bila ravno polna luna in danes veselje na tehtniciuser posted image

Sicer bom pa imela jaz beljakovine jutri, ker grem na eno slavje in bo v glavnem meso na meso na meso...user posted image  

Tako se danšnji škrobni dan razvija takole:
Z: 2 jabolki
K: krompir v krhljih popečen na začinjenih sončničnih semenih in sezamu, sojini zrezki v čebulni omaki ter solata iz paradižnika in malancanovuser posted image user posted image user posted image  sem si dala duška pri kuhi danes user posted image
V: še ne vem, ampak verjetno le nekaj malega - mogoče paradižnik s koruzouser posted image

Lep dan vsem! Izkoristite sonce - jaz ga bom, ker grem malo na izlet user posted image  user posted image  user posted image

Čau čau!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

09.09.2006, 15:42

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo še jaz....

Z - kava (+ topla sirova štručka)
K - pečene ribice + juhica
V - puran v omaki + kos kruha....


sem bla tolk žalostna ko sem gledala kako so drugi lomastl še krompir zraven ribic.....ampak kaj čmo....sej bo....se pa počutim  zato tko fino, ker me nič ne tišči v želodcu....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

09.09.2006, 17:46

clock-img

mlecek

pencil-img

29

Čao mačke,

nič se ne javim, ampak to še ne pomeni, da vas ne spremljamuser posted image .
Me veseli, da ne obupate, čeprav vaga ne kaže kar bi si želele. Jaz enostavno nočem biti vsak dan na vagi in imeti uničen dan, ker so se pokazale napačne številke.
Izgubila sem ali pa nisem veliko, sicer dobra novica pa je, da če ves teden bruham dvakrat na dan, spravim nase številko 36.

Pripišite mi -2 kg.

clock-img

09.09.2006, 19:15

clock-img

tejč

pencil-img

1926

Jz mam občutek, da se kar redim, no...Bed!
Kolk pojeste npr. za kosilo?
Nič ne gre dol po kilah. Za pop... Brez motivacije čist.

Z: banana
K: piščančji zrezek, gobe,solata
V: polovico manj

čaj brez vsega

clock-img

09.09.2006, 20:34

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

JEst bom samo kile javila, ker je že to ceeeela katastrofa.....ostaja isto. user posted image

clock-img

09.09.2006, 20:56

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Tejč, jaz pojem 1 večji zrezek, pa nekaj priloge - kakih 6 velikih jedilnih žlic, poleg pa solato v neomejenih količinah. Če jem riž, testenine, jih dam kuhat 10 dag, pol pa še kako zelenjavo zraven ali vmes, pa veliko skledo solate. Ko jem pico, jo naredim en velik krožnik za pico, vendar je res tanka, ker ne maram da je veliko testa. Upam, da ti je kaj pomagalo.

clock-img

09.09.2006, 21:10

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

IZVIRNO SPOROČILO: BlankaT

Evo pošiljam tabelo, da vidite kako pridne smo bile user posted image . Skratka punce kr tako naprej. Boste pa videle, da jih kr nekaj ni več med nami(?) ali pa niso javile kg user posted image .





Tiste ki še nevedo kolko –kg


1.      Bumerang ??


2.      Biba12

itd.



Pokorno javljam, da sem javila oba podatka (1. "kolikor kg bo šlo dol, z vsakim kg manj bom zadovoljna", 2. "-1,7 kg")  čeprav se mi zdi tale tabela in tako zbiranje podatkov totalno mimo oz. name nikakor ne deluje kot motivacija!

No, danes je po včerajšnjem sadnem dnevu naraslo že na -2,5 kg, je pa res, da za sadni dan nisem jedla skoraj ničesar, ker nisem imela časa oz. sem bila ves dan naokoli in s seboj pozabila nesti sadje.

Danes imam pa menjavo, ker gremo jutri na piknik in je tam najlažje jesti B+zelenjavo, tako da:

z: dve jabolki
k: ena gora riževih špagetov s paradižnikovo omako, bazilika+olive, mešana solata
v: ničesar, ker nisem lačna

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

09.09.2006, 21:54

clock-img

bamby

pencil-img

4007





Jaz sem bila pa danes v CE na sejmu, zato je bilo danes za papcat malo drugače, pa ne preveč.
Zajtrk je bil brez sadja, zato pa en kapučin in 3 dcl vode na Trojanah (sem se komaj uprla enemu krofu, sem jih pa prinesla za OH dan in bodo počakali v skrinji). Za kosilo pa čevapi z lepinjo in dve pečeni papriki, večerja pa pri Snorlax kos kruha in nekaj salame in en pir user posted image .



 

clock-img

09.09.2006, 22:04

clock-img

katis

pencil-img

975

Večeeeruser posted image

Jaz se moram pa mal pohvalit user posted image  smo se na izletu ustavili na orehovih palačinkah, jaz pa kao na škrobu danes in sem, brez da bi trznila z očesom, naročila solatni krožnik (bravo jaz user posted image )...sicer so me nekateri nejeverno spraševali: ''a res ne bi niti poskusila'' in ''pa saj se malo vendar le lahko pregrešiš, samo danes no'', jaz pa nič. Sploh nisem čutila želje po teh palačinkah. In to kljub temu, da sem danes zvedela, da mi bo v ponedljek odpadel tudi OH user posted image  (ker bodo spet B, saj je ati povabil na čevapčiče in zato vem, da bodo user posted image  fantastični). Zato: ''goodbye chocolate! I'll have you back on Friday!''

Vidim pa, da ste ostale tudi pridne, kljub vikendu. Pa nekatere mal rušade delate - tko kot jaz user posted image ...


Tabelce glede izgubljenih kilc:
Men so zakon..nekako hitro vidiš, kje si. Ampak to je bolj očitno po kakih 3 tednih. In seveda, če je na tabeli hkrati vidno tudi, kokliko katera namerava hujšat. Jaz bi jih sicer morala še 20 kil sklatit, da bi prišla na ITM mal pod 25, ampak vem, dami do konca te runde ne bo zneslo. In za cilj sem si dala 10, ker me čaka poroka vmes in takrat seveda ni šans, da bi mislila na dieto.

Glede kil pa takole - mačkice ne obupat! Sej bo šlo dol. Počasi. Hujšanje je vedno v fazah: kile padajo -> kile stagnirajo (ker se telo mal upira pa na save mode laufa) -> pa spet kile padajo -> pa spet stagnacija...in lahko, da ste nekatere že v obdobju, ko telo nekako na rezervnem pogonu dela in ne dovoli padanja teže, saj je to vedno neke vrste šok za telo in se  zato malo brani. GLAVO GOR IN POGUMNO NAPREJ!!

A veste, da bo jutri že deseti dan user posted image  Matr gre hitr...

< Sporočilo je popravil katis -- 9.9.2006 22:09:24 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

10.09.2006, 09:02

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

JEst bom samo kile javila, ker je že to ceeeela katastrofa.....ostaja isto. user posted image



pomoje bo slo nam mal bolj pocas k smo nedolg nazaj zakljucile s prvo :)

clock-img

10.09.2006, 09:16

clock-img

Anonimen

Ja, saj meni tudi kile stojijo, pa sem hujšala že lani s to dieto. Ampak se ne dam, vztrajam. Ker se mi pa zdi, da pa se po hlačah pa vendarle malo pozna. Pa še zanima me, če bo šlo še kaj dol, čisto iz eksperimentalnega stališča.

clock-img

10.09.2006, 10:42

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst sem dala dol v temle tednu sam 1kg..ampak eno so kilogrami in drugo obseg...tam se mi prej kej vid :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem