cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lunin post 22.3. od 20:12 dalje

clock-img

21.03.2006, 11:45

clock-img

katis

pencil-img

975

Gre katera zraven?

Jaz imam jutri vitaminski dan, pol grem pa na luno in v četrtek je cel dan vodni dan (moj vodni, pred pravim vodnim). V petek pa nato beljakovine, a bom poskusila preživeti z jogurti. To bo taka 3-dnevna čistilna akcija oz. razmaščevanje.

Lpuser posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

21.03.2006, 11:49

clock-img

brina_3

pencil-img

743

jutri sadni dan,v četrtek vodni dan in petek beljakovinskiuser posted image
potem boš nadaljevala z normalno prehrano??
se ti mogoče pridružimuser posted image

clock-img

21.03.2006, 11:55

clock-img

Anonimen

Katis,nisem še 100%,a se ti vrjetno pridružim,ker se mi zdi luna dober način,da shujšam še kak kg več.

No,jaz mam pa tak-sreda:škrobni dan,pol pa bom v četrtek namesto OH imela vodni dan,v petek pa vitaminski dan.In potem se v soboto spet pridružim "BOMBAM" z beljakovinskim dnevom...če mi rata,seveda!

Ti pa še javim,ko bom ziher!

clock-img

21.03.2006, 12:24

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst bi že drug dan umrla od lakote. Al pa bi se tretji dan nažrla. K glih nism fenica jogurtov, bi vrjetn takoj prešaltala na kak obilen mesni obrok...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.03.2006, 14:11

clock-img

Anonimen

Do kdaj traja ta post?

clock-img

21.03.2006, 19:01

clock-img

katis

pencil-img

975

Lunin zadnji krajec nastopi jutri zvečer  - ob 20:12 in traja 24 ur. V tem obdobju izvajamo post (pijemo samo vodo, gazirano vodo ali nesladkane čaje).

Ker sama izvajam ločevalno dieto, bom imela jutri še po mojem 'urniku' lepo vitaminski dan (sadje+zelenjava), od 20:12 zvečer dalje bo post do četrtka zvečer. Ker pa po ločevalni dieti naj ne bi nič jedli po 8 uri zvečer, bo moj prvi obrok nato petek dopoldan - sadje. In petek bo moj proteinski dan (pač dalje po dieti).

Ker pa po postu ni ravno najbolje preveč obremenjevati želodec, bom namesto mesa tokrat izbrala jogurte in morda še kakšno solato s sirom.

Upam, da bo šlo.user posted image

Vsekakor vam poročam.

< Sporočilo je popravil katis -- 21.3.2006 19:05:29 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

21.03.2006, 23:52

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Hoj, jaz se vam pridružim, saj sem sicer pri ODLOČNIH, pa bi rada mal pospešila izgubo kilc zdele ko se naših 90 dni izteka, pa še grehe preteklih dni moram odplaknit. Samo bom pa jaz začela že jutri, pa bom vidla al bom zdržala 2 dni al ne.
pozdravček in javite se še kaj

clock-img

22.03.2006, 07:57

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Jaz sem danes že na vitaminih (jabolka, mandlji, ohrovt, cvetča in kivi user posted image - to je seznam za danes). Od 20:12 pa zares samo še voda in seladkan čaj.

Sem se morala danes s kolegico zmenit tudi, da greva v fitnes raje v petek, ker na vodni dan raje ne bi norela tam user posted image  - da me ne sesuje!

t_t_y, držim pesti, user posted image  da ti uspe zdržat dva dneva. Jaz sem včeraj malo računala in bom imela v ponedeljek in torek vitaminska dneva (si bom kar znamenito zeljno juho kuhala) in nato v sredo vodni dan skupaj z bombicami. Potem bom pa končno na istem ciklu. Vendar upam, da ti zdržiš tale dva dneva...potem bi mogoče drugi teden  to poskusila še jazuser posted image

se tipkamo

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.03.2006, 09:28

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ženske, jaz sem tud zraven. Sem pri bombah, a imam na grbi že kar nekaj grehov, ki jih moram odplačati.user posted image
Torej smo jutri na vodi.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

22.03.2006, 15:01

clock-img

brina_3

pencil-img

743

tudi jaz sem zravenuser posted image
ringlo,jabolka,jagode,ananas pa j moj seznam za danes
dajmo punce saj bomo zdržaleuser posted image user posted image

clock-img

22.03.2006, 15:37

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz bom tudi poskusila. Sem pri Odločnih in zajtrk ter kosilo lahko spustim, večerje, ko je sladica pa ne bom.
Torej sem zraven (razen, če me popade volčja lakota user posted image  user posted image  user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

22.03.2006, 15:44

clock-img

riatia

pencil-img

71

Bom tudi jaz poskusila. Danes jem samo sadje,  po 20 uri 24 ur samo voda ali nesladkan čaj. Upam, da bom zdržala, še nikoli nisem to poskusila.  Je katera že to probala in koliko je šlo dol?  Kaj pa jutri zvečer, boste po 20 uri še kaj jedle, ali bo prvi obrok po postu v petek zjutraj?

clock-img

23.03.2006, 00:22

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Riatia - pojdi s kurami spat, pa jej zajtrk naslednji dan- bo šla še kakšna kilca dol. Če pa boš že lačna, pač nekaj pojej.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

23.03.2006, 08:39

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Danes se postimouser posted image !

Sem si pripravila tekoče zaloge - radensko, 0,5l ašičevega čaja (z 2 natreenoma), 1 l nesladkanih kamilic (kar v termovki, da mi je lažje).

Topli napitki mi namreč dajejo občutek sitosti.

Punce, dajmo zdržat. user posted image . Saj je samo do večera še treba ( malo manj kot 12 uric!!!!!). Pol pa hitro spiti vroč čaj in hop v posteljo spat in evo zbudile se bomo v naslednje jutro nekak čudovito lahke in prečiščene....

user posted image  Go, go, go

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

23.03.2006, 12:40

clock-img

katis

pencil-img

975

Trenutno se nacejam z nesladkanim kamiličnim čajem iz termovke!user posted image  Mi nafila želodec in je kar ok, ker je tak fino topel občutek. Sicer pa kamilce baje tud pomirjajouser posted image  kaj pa vem. Nemirna res nisem.user posted image

Spat bi šla kar zdaj. Se mi zdi, da me hoče mal vročina napadit. A to verjetno ni od posta. Upam, da ne bo kak prehlad....user posted image ....sam tega bi mi blo še treba....

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

23.03.2006, 15:43

clock-img

katis

pencil-img

975

No punce, sedaj pa grem na kosilo.

Kvazi kosilo.

Si grem skuhat eno ogromno skodelico sadnega čaja. Bo prav pasalauser posted image . Komaj čakam na rezultat na vagi jutri, ker mi je že danes nekaj razlike pokazala, pa je bil včeraj šele vitaminski dan.

No, tele dobre 4 urce bomo pa že še zdržale. user posted image . Zame pravzaprav še malo več - do jutri zjutraj ob 11:00, torej imam pred sabo še tehleh kratkih 20 uric!

se še tipkamo.

user posted image aja, kaj pa ostale? Kako vam kaj gre tale lunin post? 

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

23.03.2006, 20:27

clock-img

katis

pencil-img

975

No, tale post je mimo user posted image

Uspelo mi je brez kakršnekoli pregrehe!!! Vaga trenutne kaže eno kilco manj kot včeraj zvečer user posted image  Jaaaaa.....

Sedaj pa še en jasminov čaj, pa počasi v posteljo... da mi ne pride kak hladilnik na miseluser posted image

In kako kaj ostale?? user posted image  Nič se ne javljate??

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

24.03.2006, 06:17

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Post je mimo - zame neuspešno. Sem bila prevelik požeruh. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

24.03.2006, 07:33

clock-img

katis

pencil-img

975

lelaval, ne se sekirat. Slaba vest redi. Reci,  ma jeuser posted image bi ga, bo pa drugič bolje...

Sicer sem pa sama včasih lunin post vsaj 1x mesečno prakticirala. In običajno sem ga imela 36 ur in ne le 24 (tokrat je bil samo 35 ur, ker sem morala že ob 7ih jabaolko zmazatuser posted image ). Ampak občutek mi pa paše user posted image . Ker najprej si lačen, potem te pa kar naenkrat lakota povsem mine in se prav fino počutiš.

In danes zjutraj si nisem mogla kaj, da se ne bi zvagala že zjutraj. In wow - kaže1,5 kg manjuser posted image . Vendar računam, da bo šlo nazaj gor, tja vsaj za 0,5 kg, kot je običajno po teh postih. Ampak vseeno, efekt je kar dober.

Komaj čakam, da bom šla na vodni dan še z mojimi bombicami. Upam na dobre efekte tudi takrat...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem