cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune -nas ni več

clock-img

24.11.2005, 21:19

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ahoj,
tako torej, vse Lune obupale, ali kaj?
Mene v menzi že čudno gledajo (pa sem šele 4 dni tukaj), ker ne jem kruha, pa težim kuharcam, če mi dajo več kuhane zelenjave...
Ampak vseeno smo se danes zvečer PREVEČ najedli, smo imeli obiske, pa smo naredili fondi... mmmmm.... najbolj veseli so bili otroci.
(pa pivo je kar teklo...user posted image user posted image user posted image )
LP vztrajnim
VSP (več sreče prihodnjim) pa tistim, ki so obupale

_____________________________

LP
mojca

clock-img

24.11.2005, 21:38

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Nism ravno luna hehe. Mi je pa zanimivo, ker mam v menzi pdb probleme kot ti. Tudi mene postrani gledajo, ker zadnje čase naročim le krompir in zelenjavo, al pa le meso in zelenjavo, al pa le zelenjavno juho... Mi je pa všeč, ker mi vedno zaračunajo le polovično. Braaavooo!!!! :))

clock-img

24.11.2005, 21:40

clock-img

Anonimen

Jaz še vztrajam, čeprav nisem Luna.user posted image  
Danes sem imela škrob, jedla sem polento. Pa pripravila sem jo s čebulo. Če katero zanima, skuhaš polento, nato pa vanjo streseš prepraženo čebulo. Pa kar  fino prepražena mora biti, rjavo prepražena. Kar v redu za spremembo.
Jutri makaroni s paparadižnikovo omako s kaprami in olivami, potem pa spet ta smotana zelenjava. Mi je že vnaprej zoprna. Danes sem za zelenjavni dan kupila rdeče zelje, v vrečki pakirano, in pa zmrznjeno zelenjavo za juho. Bljak.

clock-img

24.11.2005, 21:49

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Oj!
Ma ste pridne, ker tako lepo vztrajate pri dietiuser posted image user posted image user posted image user posted image

No sama se vedno na shujsevalni, vendar ne na locevalni, ker sem imela dost tega kuhanja posebaj zase, za mojga user posted image ,pa se za Lukca...tako da sedaj tako delam, da zjutraj za zajtrk ponavadi jem zitarice pa jogurt, al pa kej podobnega...kosilo naredim za vse skupaj, kar pac jemo(ne gledam na kalorija in sestavine)..potem pa za vecerjo sadje, al pa jogurt, kislo mleko...tako cim manj...pa grejo kg tut fino doluser posted image user posted image user posted image

Sicer sem se vmes ze zredila nekaj nazaj, ampak sedaj gre spet lepo dol...upam, da mi bo 1x uspelo shujsatiuser posted image ...

Koliko dni pa se imate do konca diete, in kolk ste dol spravle kg?

Pa le tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.11.2005, 21:52

clock-img

Anonimen

Lahko zdajle v moj album pogledate rezultate diete. Potem bom album dala dol ali pa zaklenila, še ne vem.

clock-img

24.11.2005, 21:53

clock-img

Anonimen

Jaz imam še kakšen teden, shujšala pa sem 13 kil.

clock-img

24.11.2005, 22:28

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Splišni,
odlična reklama!!!!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP
mojca

clock-img

24.11.2005, 22:30

clock-img

Anonimen

Dobra, a ne? Hvala.user posted image

clock-img

25.11.2005, 01:19

clock-img

Anonimen

U, Spliš, se ti pa prav dobr pozna. res, super user posted image

clock-img

25.11.2005, 06:30

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 
Ooooooooooooooo, Splišni dobra reklama si, ni kaj!user posted image
Ja nič, se bo treba v rit brcnit, ali pa če bi me katera druga vsako jutro in začet, da se končno rešim tega kuser posted image  šlavfa!

clock-img

25.11.2005, 06:33

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ti kar prid sem, prav rada te bom v rit nasuvala.user posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

25.11.2005, 08:31

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 
Zmenjeno! Danes zamudila, pridem jutri!user posted image

clock-img

25.11.2005, 08:39

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Hello, še vedno sem tu, samo prelena, da bi kaj napisala user posted image user posted image user posted image user posted image

Splišni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res bi lahko reklamo delala. pri meni trenutno -7,5 kg. še kakih 6 bi jih morala zgubit, ampak saj do poletja je še dalečuser posted image user posted image user posted image , še mam malo časa. vglavnem, smučarski kombinezon mi gre spet bp gor, to je najvažneje user posted image user posted image user posted image user posted image

mam pa danes testenine in grem v italijansko restavracijo, ma sošolka rd pa nas časti. jutri pa sadna groza. pa bo že nekak, ke verjetno grem smučat, pa ne bo časa za jestuser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

25.11.2005, 08:47

clock-img

Anonimen

Jaz tudi danes testenine, jutri pa spet tista smotana zelenjava.

clock-img

25.11.2005, 11:11

clock-img

smrček

pencil-img

699

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Splišni, tole ti je pe ratal, ni kaj.

Jaz imam danes škrobni dan, zato bom kuhala rižoto z piščančjim mesom. Zase bom koščke mesa ven pobrala, predno si bom dala na krožnik, Zraven pa eno goro solate, joj kako mi paše kislo.

user posted image Soncece24 sva si kar na istem pri izgubljenih kg. Tudi to je uspeh, kaj ne?

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem