cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune -day7

clock-img

13.09.2005, 08:59

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jutro punce!

danes še in smo pregurale prvi, najtežji teden. malo smo se navadile, stestirale vse dneve in malo grešile , jutri gre pa zares - tehtanje.

Jaz predlagam, da se jutri, ko se boste tehtale potem pofočkate tu in poveste koliko minusa je bilo v prvem tednu, tam nekje do večera. potem bom pa jaz v četrtek zjutraj objavila statistične rezultate lun za prvi teden. Povejte vse, če se strinjate. To nam bo malo v motivacijo, da vidimo kje smo.

No, danes je pa moj najljubši dan. za kosilo bodo špageti s pelati, zvečer pa ena fajna tortica. Za zajtrk je bila pa lubenica!

clock-img

13.09.2005, 10:18

clock-img

smrček

pencil-img

699

Dannn!

Se strinjam s tvojo idejo za jutri. Jaz se od sobote še nisem tehtala, me je kar malce strah, ko pa sem v nedeljo grešila, pa tudi včeraj se mi zdi, da sem malce preveč rižote pojedla
Danes bodo pri nas za kosilo testenine z gobami, za večerjo pa verjetno kakšno drugo pecivo in seveda čokoladaaaa.. njamiii.

Jutri zjutraj pa sporičim svoj minus

clock-img

13.09.2005, 10:26

clock-img

Anonimen

Po dolgem času se javljam...
Pogorela sem na celi črti....
Ampak od danes naprej sem pa strogo z vami. Pa danes za večerjo nič tortice.
Zaenkrat se jaz še ne bom nič tehtala.....vam oddam poročilo naslednji teden.

clock-img

13.09.2005, 10:34

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Dan!
Se čist strinjam-jutri tehtanje...čeprav jaz se itak vsak dan tehtam...zaenkrat gre kr ok dol !

Danes bom jaz jedla pico z zelenjavo, ampak sej ne vem, kaj sploh lahko dam gor-tako da s predlogi na dan...

Drugače sm pa kr dobr zbolela...mi tut jest ne paše ne vem kolk...najraje bi kr kašno juhco pojedla...ampak kljub temu zvečer pride nekaj sladkega za mojo dušo!


Jst tut količinsko dost hrane pojem-recimo pri kosilu, ampak se mi zdi brez veze, da bi bla neki lačna-pojem tok da sem sita, pa četudi bodo šli kg bolj počasi dol...

kaj boste pa ve danes jedle?

no lep dan vam želim...


clock-img

13.09.2005, 10:45

clock-img

afnapika

pencil-img

30

Tudi jaz sem za tehtanje, sporočim jutri   

Danes jabolko za zajtrk
Za kosilo testenine z gobicami in solata
Za večerjo bo treba pa še kaj pogruntat, vsekakor bo nekaj sladkega

Danes greva s smrketko na plesne
Moja prva rekreacija, po dolgem času
Naslednji teden se začne aerobika, komaj čakam

LP pa pridne bodite Lune

clock-img

13.09.2005, 14:05

clock-img

muki1

pencil-img

7193

A kakšno dieto pa vi to furate? Se mi zdi da ni 3md? Dajte mi kakšen link, da bom špijonirala, pliiiiiis.
Jaz sem včeraj že petnajstič začela z South beach in se po dolgem času nisem prekršila....nevem kako

clock-img

13.09.2005, 14:08

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

muki, linke maš pod temo "nova shujševalna skupina na RR". Zakaj pa to ne bi bila 3md??

clock-img

13.09.2005, 14:50

clock-img

ma&he

pencil-img

143

No zdej pa še jst. Za Z eno jabolko zdej pa testenine z bučkani in solato.

Pa dejte mi povedat kočliko ve pojeste za K? V knjigi piše 12 dkg testenin, ampak ko se to skuha jih je en velik krožnik in seveda se vse pojedla zdej mam pa mal slabo vest.

A ve po vsakem kosilu pojeste tud juho in kruh?

clock-img

13.09.2005, 15:12

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Z: grozd
M: breskev
K: testenine s paradižnikovo mezgo (z juho in kruhom bi počila)
Čez kakšno uro bom še eno hruško, zvečer pa tortico, mljasssk!

Ma, veste, kaj, meni ta kos kruha ne gre v glavo. Kam spada kruh? K OH? Zakaj ga potem lahko jemo pri beljak. dnevu?

clock-img

13.09.2005, 18:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.09.2005, 19:52

clock-img

Anonimen

Moje prehranjevanje danes:
Z:dve nektarini
K:mala porcija špagetov s paradižnikovo omako
M: nekatrina
V: šalčka čokolina

clock-img

13.09.2005, 19:57

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Jutri pa tehtanje.
Me je kar malce strah, veste. Ker imam enkrat občutek, da sem nekaj shujšala, drugič pa ne...

clock-img

13.09.2005, 22:07

clock-img

ma&he

pencil-img

143

Al je blo dobro. Smo bli na rojstnem dnevu in je blu tako fino pecivo, pa še slabe vesti nimam, ker je na jedilniku, no mogoče bi lahko bil manjši kos. A je jutri sadni dan, groza, spet bo kriza.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem