cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - sadni

clock-img

01.12.2005, 11:04

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Ahoj,
zjutraj sem en kaki, potem pa nič... joooj, sem lačna. Prav kruli mi po želodcu.
Tako mi je krulilo na začetku te diete, potem pa dolgo ne več.
Pa je še ena ura do mojega zelenjenjavnega kosila v menzi.
Uf!
Razmišljam, če bi vsaj kavico... pa se bojim, da bo potem še slabše.
Kako pa gre ostalim vitkim Luncam? Še ta teden oddelamo, kaj?

clock-img

01.12.2005, 11:13

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi LAČNA. Danes sem na  vodi - zadnji dan diete!!!! Pijem kavo in se nalivam z vodo. Težka bo.

clock-img

01.12.2005, 11:21

clock-img

Anonimen

Zdaj me je Cukrček opozorila, da nekaj z mojimi dnevi ni v redu in sem šla štet, pa prišla do tegale: vodo bi morala kot 3. imeti v nedeljo, 27. novembra, včeraj bi moral biti pa moj zadnji dan - OH dan. Je bil pa sadni. Očitno sem nekje nekaj pobrkala. Potem je danes brez veze, da imam vodo. Saj sem jo itak enkrat vmes imela prostovoljno, brez dietične potrebe. Kaj pa zdaj?

clock-img

01.12.2005, 11:41

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Najbolje, da se ga nažreš ko norcuser posted image
in čestitam za uspešno dokončano dieto!!!user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

01.12.2005, 11:44

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Jupiiiii,
Splišni uspešno končala dieto. čestitke, čestitke.
Še 20 min počakaj, potem pa plani po kakšni dobroti...
škoda dneva za vodo...
Le glej, da zdaj ne boš poniknila, tako kot Al bina.

clock-img

01.12.2005, 12:03

clock-img

smrček

pencil-img

699

user posted image user posted image  Splišni, lahko prenehaš z dieto, ali pa per dni potegneš do ponedeljka, ko imamo Lune konec. Lahko bi potem eno fešto užgale, da malo proslavimo naše rezultate.

Jaz sem danes kar na mandarinah, popoldan bom pa že na vodi, ker se začne lunina mena-mlaj. Jutri nas pa tako ali tako čaka vse zadnji vodni danuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

01.12.2005, 14:43

clock-img

Anonimen

Vode sem se uspešno odkrižalauser posted image , pojedla sem eno jabolko, kot vedno dopoldne, no, do treh, štirih. Od včeraj imam že tenstan stročji fižol, zraven sem pa mislila "spohati" meso. Ali pa hrenovko. Po meso in olje moram namreč še v trgovino, pa se mi ne da.
Niti slučajno pa ne bom podaljšala do ponedeljka, imam vsega že poln kufr. Glava me boli zdajle od pretiranega dela.

clock-img

01.12.2005, 14:58

clock-img

Anonimen

Bravo, Splišni, najej se pošteno, kot rudar user posted image

Mojcax, nič nisem poniknila, samo kaj pa naj, če sem pa že zdavnaj konec diete. Saj vas spremljam in včasih kdaj komentiram.

clock-img

01.12.2005, 15:34

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Ma ja, veš kaj, jaz po drugih forumih bolj malo srfam, pa te tako nič ne vidim..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem