cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 36 ... TEHTANJE !!!!!!!!

clock-img

12.10.2005, 08:33

clock-img

afna pika

pencil-img

68

user posted image   Piši meni +- 0  user posted image


Saj nisem tolk slabe volje, važno da se pozna toliko, kot se pozna...  če ostanem taka kot sem bo že čisto ok  user posted image

Danes še ne vem, kaj bom jedla, najbrž makarone...  da ne bo treba za druge špešl kuhat...

Gremo....  user posted image

clock-img

12.10.2005, 08:36

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

S čim pa delate makarone ali jeste kar same?
Nekje sem zasledila, da z gobovo omako...kako jo naredite? Jaz imam recimo šampinjone ali lisičke.
Ali lahko makarone s parmezanom potresem?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

12.10.2005, 08:41

clock-img

Anonimen

Ne, s parmezanom ne, ker je sir, sir je pa beljakovina. Lahko narediš običajno gobovo omako, le smetane oz. mleka ne smeš dati.

clock-img

12.10.2005, 09:00

clock-img

mojchka

pencil-img

300

+/-0
Sem vedela!!! user posted image user posted image user posted image  No, še dobro, da ni plusa...

Testenine lahko narediš tudi s popraženimi drobtinami (vidla v knjižici), orehi (to ima rad moj tata)...
Gobice pa sem jaz samo malo poražila na olju, dodala malo česenčka in petršilja in zmešala s testaninami... je bilo zelo dobro...

Jaz bom danes klasiko: testenine z mojo paradižnikovo (+olive, paprika, čebula) omako, za včerjo pa eno pecivo, ki sem ga pekla včeraj (in grozno trpela, ker ga nisem mogla pokusit).

Zdaj pa z Lukom šibava na obisk k mojim staršem...
Lep dan vam želim

_____________________________

LP
mojca

clock-img

12.10.2005, 09:19

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jutro. jaz se tehtala ne bom, komaj na koncu bom vidla, kolko je šlo dol. drugače pa še ne vem, kaj bom danes jedla, bom še vidla. neka depresija me zadnje čase daje in mi bo zvečer sigurno sedla tortica

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

12.10.2005, 16:14

clock-img

Ajnaa

pencil-img

56

Živjo punce, ne zastopim glih tega tehtanja. to govorite rezultate glede na predhodno tehtanje ali glede na začetek hujšanja?
Jaz (9. dan) imam -2,2, možek (9. dan) -3kg. Super, sva full vesela.
Danes imava sicer B dan, sva imela za kosilo kotlete, skledo solate in kruhove cmoke. Saj se jih sme, namesto kruha, a ne? SE mi zdi, da sem nekje na forumu to prebrala. Jutri pa riž z zelenjavo (korenček + grah).
A še to vas moram vprašat, je kruh res dovoljen pri B, OH in Š dnevu? Meni je to kar malo čudno.
Midva imava kosilo in večerjo kar skupaj, ob 17., ko pride možek domov. Kaj naj mu dam seboj v sliužbo, da bo imel namesto kosila ob 13. SEdaj samo sadje natepa, pa se bojim, da se mu zameri. Na B dan, verjetno lahko kos kruha + salama ali sir. Kaj h kruhu pa paše na Š in OH dan?
uh, sem dolga.

clock-img

12.10.2005, 17:02

clock-img

Anonimen

Ajnaa, kruha probajta čimmanj jesti. Je sicer dovoljen na B pa na Š dan tudi se mi zdi, na OH ne. Zdaj je takO: če hočeš hitreje in več shujšat, potem na kruh kar pozabi. Na kruhove cmoke bi jaz tudi pozabila user posted image  Mi je zelo žal, jaz si skoraj vedno k mesu skuham še brstični ohrovt ali pa cvetačo ali včasih tudi koren...taoliko, da zapolni želodec. Ker kar nažreti se res ni dobro. če že jesta kruh, naj bo polnozrnat, pravijo.

Za malico v službi: če se ti da je najbolje da mu en dan prej pripraviš kosilo, sicer pa je bolje, da je na sadju in ne da je kruh pa salamo pa sir. Vse to troje skupaj sploh ne ali salamo ali sir. Salama je najboljša pri dieti Poli ali pa piščančja oz. puranja prsa v vovoju.

Ne pozabita na kozarec vode po kosilu ali pa na B in Š dan dva deci juhe brez zakuhe, tudi dobro napolni želodec.

Pa na OH dan je menda obvezno pojesti jedilno čokolado, ker sicer dieta ne doeseže svojega namena - spremembo metabolizma.

Aja, grah v rižoti tudi menda ni najbolje, ampak mislim, da jih veliko je graz z rižem. drugače pa pač krompir ali pa seveda riž s paradajzovo oz. kakšno drugo omako.

Nakdladam brez repa in glave.

clock-img

12.10.2005, 20:29

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Sicer se nisem nekaj dosti tehtala, ampak mislim, da mi teža stoji.. (po pričakovanju) user posted image .. No ja, galvno, da ne gre gor -  kar je itak čudež glede na moje pregrehe teh nekaj dni, ko so mi hormoni zdivjali zaradi M in mi je VSE (prepovedano!!!) dišalo user posted image  

clock-img

12.10.2005, 20:30

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Al bina zakaj pa ne graheca v riž??? user posted image Meni je pa tak najboljše user posted image  

clock-img

12.10.2005, 20:38

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Grah spada med škrob... a ne?   skupaj s fižolom (v zrnju) in koruzo... 

Potem se mi pa poraja vprašanje....  s čim ga pa lahko kombiniraš? Ne z mesom, ne s krompirjem, pa na pico in med makarone tudi ne....

Samega?  user posted image

hehe  skoz manj vem, se mi zdi

heeeelp

< Sporočilo je popravil afna pika -- 12.10.2005 20:39:01 >

clock-img

12.10.2005, 20:55

clock-img

Anonimen

Riž in grah oba spadata pod škrob, to dvoje skupaj lahko. Mater smo pametne!user posted image
Kruha pa jaz res ne bi jedla zraven, sem ga samo prvi dan k čevapčičem, za nizki štart.

clock-img

13.10.2005, 11:27

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem