cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 35

clock-img

10.10.2005, 22:35

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ma ja,
bom kar danes odprla, ker imam par pripomb ravno pri škrobu.
Do sedaj sem zelo pazila, da škrobnih živil (npr. riž in krompir ali krompir in fižol) nisem mešala med sabo.
Pred dnevi pa sem končno dobila tole knjigco od Rine in ugotovila, da je to dovoljeno.
In kolikokrat sem se odpovedala joti!!!!!! user posted image

Torej, knjiga za jutri predlaga:

K : korenčkov pire (8 kuhanih krompirjev + 2 kuhana korenčka + maslo) in solata
V: pol manj

Če tega ne marate, pa:
regrat s sesekljano čebulo, sesekljanimi orehi in manjšo konzervo belega fižola
 
 


_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.10.2005, 23:03

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

o, mojchka, pa se mi je zdelo, da še nismo 35. danuser posted image user posted image

ma jaz bom tudi jutri krompir in solato, meni se ful ne da nekaj skup pacat. mogoče bom pa rižoto, no, ne vem še, kak mi bo.

ti boš pa joto, ne??user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

11.10.2005, 09:26

clock-img

afna pika

pencil-img

68

AAmmmm mojči, korenje je zelenjava, ga itak lahko kombiniraš, ali pa stročji fižol.

Kaj pa recimo fižol v zrnju in krompir? Sem tudi jaz brskala po knjižici, pa sicer ne piše, da ne smeš, v nobenem receptu pa tudi ni skombinirano pravo škrobno živilo z drugim...

No ja, ne glede na to...  jaz bom danes matevža (krompir in fižol) pa omako s sladkega zelja.

Moji kilogrami tudi kar stojijo...  zdaj me pa že malo skrbi...  user posted image

clock-img

11.10.2005, 09:31

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ma, veš kaj, jota je predlagana, v njej fižol in krompir, pa tudi neka mineštra, kjer je noter krompir in riž...
Mah, ne vem!
Joti se pa ne bom več odpovedovala.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

11.10.2005, 10:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.10.2005, 11:24

clock-img

Ajnaa

pencil-img

56

živjo punce, a lahko date še mene v svojo statistiko?
Upam, da bom zdržala to dieto, sicer pa, z vami bo lažje.
Rabim en nasvet. Danes imam 8. dan hujšanja, imam sadni dan. Ne vem kje bi vas bilo bolje brati, na današnji dan ali vaše pose za dva dni nazaj, ko ste ve imele sadni dan?

Do sedaj sem izgubila -1,8 kg, sem zadovoljna. Želim si izgubiti -10kg. Z mano hujša tudi mož, on bi rad izgubil -15kg. Pa gre pri njem bolj počasi, izgubil je -1kg. Moram rečt, da mu je to kar malo voljo vzelo, ker se diete bolj strogo drži kot jaz.
Pa veselo hujšajmo.

clock-img

11.10.2005, 13:02

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Dobrodošla oba  user posted image

Ne vem, mogoče bi se ti splačalo mal dneve zamenjat, ali pa kak dan spustit...  da bi bile skupaj, vsaj jaz bi tako naredila, ker je lažje potem spremljat in jamratuser posted image .

Če pa se ti zdi, da ti ne bi delale luštov, pa kar pojdi svoje naprej, pa poročaj...  važno, da se vspodbujamo!

hehe....  ravno en piškot pojedla...user posted image   ne smem preveč pamet solit, a ne...

Edini prekršek zadnje dni...  naj bo v protest temu, da se stvar nikamor ne premakne 


Pozdravček vsem D*

clock-img

11.10.2005, 17:10

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Oj, ajnaa, dobrodošla. sem te že dala v statistiko, pa tvojega user posted image tudi. glej, če bi rada shujšala 10 kg in to razdeliš na 3 mesece, potem boš videla, da si že kr lep procent izgubila, tak da nič obupat, vse bo šlo dol, samo lepo počasi.


afna pika, vse iz prve skupine so poročale, da so drugi mesec kile stale. samo ne obupat, ta dieta ne traja za brezveze 3m, lepo pridno in pogumno naprej, pa bo.



_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

11.10.2005, 19:47

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Pri meni bodo zagotovo stale.
Za kosilo (ob 14.30) sem se tako najedla prebranca, da sem še sedaj sita, zato bom za večerjo samo malo brokoli mixa!
Jutri se zelo bojim stopit na tehtnico... se bojim, da bo celo kaj plusa.
Sem kar jezna nase.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

11.10.2005, 21:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem