cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 31

clock-img

07.10.2005, 08:53

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Jutro.
No, pa smo spet pri škrobnem.
Ne vem, kaj piše v knjigi, jaz pa bom rižoto s šparglji, za večerjo pa prebranec (ja, sem že povedala, ne jem isto za K in V)...

Kako gre, deklice?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

07.10.2005, 09:06

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jutrooooo

Včeraj sem pojedla par (3) pečene kostanje....  hehe, kako me peče vest za tako malo stvarco  user posted image

Danes bo pa krompir z blitvo in česnom, ostali pa še polpete z mletega mesa zraven. Pa zeljnata solata.

Za jutri sem pa že tortico spekla user posted image  tako, hudoooo kalorično 

clock-img

07.10.2005, 09:25

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jutro.

Jaz bom pa danes kuhan krompirček in zeleno solato. Ne vem zakaj mi taka kombinacija najbolj sede na škrobni dan. Riž mi je bolj tak, lahko ga pojem lonec, pa nisem sita. Za večerjo pa bom zeleno solatko, pa en krompirček si bom noter narezala. Ravno sem pozajtrkovala eno nektarino. Včeraj mi je tašča rekla, da se mi že kr pozna user posted image , se pravi da vseeno gre dol, čeprav moja tehtnica nekaj zezauser posted image . Pa podbradka sploh nimam več, se mi zdi, da vse kar je šlo dol je šlo z obrazauser posted image , no čeprav so šlavfki tudi manjši.

Fajn bodite, začel se je drugi mesec.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.10.2005, 11:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.10.2005, 13:57

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Jooooj,
kako me danes meče ena požrešnost...
saj se še nisem pregrešila, a bi se.... Mogoče bom popoldne spet polnozrnate piškote namesto sadja... kaj pa vem... če ne bo potem še slabše...
Tista rižota za kosilo pa mi ni prav nič prijala...
Komaj čakam jutrišnji dan, da se najem pašte...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

07.10.2005, 21:23

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Dobro, babe, kaj je zdej? Vas je škrob zdelal?
Jaz sem pojedla fino porcijo prebranca (sama naredila, ful dober) s solato in do jutri sem potešena.
Sva si pa z mojim že kupila tortice za kosilo, za večerjo pa bova pizzo z malancani in rukolo, mmmmmmmmm
Nočko

_____________________________

LP
mojca

clock-img

07.10.2005, 22:05

clock-img

eva1

pencil-img

4835

No da se še jaz pofočkam za danes...
Jaz sem jedla za kosilo ričet, potem pa sem prišla tako pozno dam, da ni bilo več časa za večerjo in me trenutno mal lakota daje...ampak bom že zdržala!

Jutri bojo špageti in omakca(pomoje bi jih lahko jedla vsak dan-jih obožujem), za zvečer pa že imam kupljeno milko s keksi...komej čakam...no v ned pa bom vrjetno imela B dan, ker imamo roj dan in bom pač prestavila sadni in B dan, v torek pa bom spet z vami na škrobni dan!

no sicer se drug teden ne bom javljala, ker gremo v ponedeljek v toplice in pridemo v soboto dam, ampak se ne bom grešila, ker smo itak v svoji hiški in sami kuhamo, tako da ni panike!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem