cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 61. dan

clock-img

06.11.2005, 08:50

clock-img

mojchka

pencil-img

300

OH!!!
Superca.
Kadar je tak dan, pa res ne moreš prekršit.
Pašta in tortice, je še kaj boljšega?

Aja, za namig; moj zelo rad je pašto prelito s kapljico oljčnega olja in strtimi oljkami. Je res okusno!!! (da ne bom vedno samo parad. omake tolkle, če vam ta ni tako všeč)

_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.11.2005, 11:22

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Ojla....   jaz sem tudi še tu....  malo me še kuha, sem bila fuullll  bolana, jedla oz ne jedla, kar je pač prišlo pod roke  ...

danes bom tudi še na juhici, jutri grem pa naprej na sadje...



_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

clock-img

06.11.2005, 17:10

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

hello. mene pa vse boli, sem včeraj na abrahamu preveč pesala očitno. Danes pa sem jedla domač pizzo z zelenjavo in gobicami, zvečer pa še ne vem kaj bom, bomo vidli.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

06.11.2005, 17:37

clock-img

Anonimen

Jaz ima  zelenjavni dan in sem jedla zelenjavo.user posted image  No ja, malo bolj določeno, tenstane kolerabe. Kar v redu.
Mojca, reče se pa olivno olje in olive, oljka je drevo, olje pa delajo iz sadežev oljke, to pa so olive. Štekaš? Povsod to piše narobe, mene ful moti. Saj tudi recimo kisaš lahko jabolčnim kisom in ne jablaninim kisom, ker se kis dela iz jabolk, torej plodov jablane.

clock-img

06.11.2005, 18:01

clock-img

Anonimen

Imate prav, gospa Splišni.

clock-img

06.11.2005, 19:01

clock-img

mojchka

pencil-img

300

O, ne, ne, drage moje, po novem je vse oljka!!!
Resno mislim!
Sem šla celo v SSKj in Pravopis pogledat. (je pa tudi oliva -kot sadež- prav)

Ampak meni so všeč tako oljke kot olive.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.11.2005, 19:09

clock-img

Anonimen

Ja, sem šla  gleda in res piše. Ampak to ni prav, tudi če piše, to je samo ena blesava modna muha. Kar naenkrat je postalo moderno, prej pa je vedno bilo olivno olje, kot je edino pravilno, po slovarju v moji glavi.

clock-img

06.11.2005, 19:14

clock-img

Anonimen

ja, spet imate prav, gospa Splišni user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem