cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 59. dan

clock-img

04.11.2005, 15:10

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ojla,
kako vam gre beljakovinski dan, soncece pa Splisni,, pa Afna pika...?
Sem se katero pozabila? Se mi zdi, da smo samo še mi...
Jaz sem se pravkar napokala z mozzarelo in olivami... čudna kombinacija, a meni paše...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

04.11.2005, 15:12

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Eh, jaz sem se danes prav nažrla za kosilo. Sem bla sestradana. Pa ne povem kaj sem jedla, ker je bil adijo greh. Saj zdaj bom pa pridna, za večerjo bo samo zelena solata.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

04.11.2005, 17:19

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. No pa se bom še vam malo pridružla. K je druga skupina že konec. Dons je moj 47. dan. No uglavnm zadn tedn nism bla glih kej preveč pridna, k so počitnice in pol kr naprej jem, ker je preveč časa. Upam da bo u pondeljek bolje.

lp

clock-img

04.11.2005, 19:20

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

ja, jaz sem dane studi neke take volje, da bi kr jedla... groza... pa saj je jutri še en dan in jutri bom pridna, ko mam krompirček. Čeprav grem na abrahama. Saj bo menda kaj krompirja za pojest tam. Če bo pa torta, kar verjetno bo, si jo bom pa dala za domov zavit za nedeljo.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem