cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-day 32

clock-img

08.10.2005, 10:03

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jutro, punce. še vse spite?

kaj boste danes papale? jaz testeninsko solato, zvečer pa tortico: biskvit, jagodna krema z jagodami in bananami in s čokoladnim prelivom posutim s kokosom, njami. Sem jo včeraj delala, ker danes praznujemo en rojstni dan. Bom pa danes malo grešila, ker je v testeninski solati majonezauser posted image , pa me en drek briga, itak očitno premalo grešimuser posted image

Fajn bodite in javite se kaj, lunice


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

08.10.2005, 11:01

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jutro vsem 

Včeraj sem imela za večerjo kostanj....  jaoooo kolk sem se napokala

Danes pa bo za kosilo kus kus in solata

Za večerjo pa čokoladna torta, upam, da jo bo kaj ostalo; ko se izve, da bo pri nas čokoladna torta imam nenavadno veliko obiskov user posted image   pomoje bom še rulado spekla, pa kos torte skrila k tašči v hladilnik.

clock-img

08.10.2005, 11:33

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Oj!

Pri nas bojo danes testenine...komaj čkam...sm že lačna, čeprav sem komaj kavo spila! Sam pred 2 uro nočem jest, ker potem sem pa spet lačna k volk zvečer...

Ma soncece, jst vsak dan mleko v kavi pijem...pa na B dan sem zadnjič tut pohala-ne sekiraj se, to so pa res malenkosti...

Na kateri dan se lahko pol kostanj je-še vedno ne vemuser posted image

Lep dan!


clock-img

08.10.2005, 12:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.10.2005, 13:22

clock-img

mojchka

pencil-img

300

helou,
meni pa tortica nič kaj ni šla v slast... kaj sem jo pa kupila, tepka, mar bi kaj doberga spekla!!! Potem sem raje rebrce čokolade z mandlji.
Za večerjo pa zelenjavna pizza s sladkim grehom... ne,ne, ne... z mozzarelo...
Današnji dan mi je najljubši, ravno zaradi pašte in pizze...pa tudi sladkarij, seveda!!!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

08.10.2005, 14:21

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Eva1, kostanj se je na Š dan..

clock-img

08.10.2005, 20:14

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Moja tortica danes odpadla, ker sem si privoščila kavico s smetano in par politank  user posted image

Sem jo dala kar v skrinjo za naslednjič

Jutri gremo pa na en rojstni dan...  bom videla, mogoče bom pa (enkrat za spremembo) zdržala 

Za jutri imam v načrtu ananasov kompot, popoldan pa rozine in oreške 

Zdaj grem pa "telovadit"....  user posted image    plesat  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

clock-img

08.10.2005, 20:39

clock-img

mojchka

pencil-img

300

ej,
danes sem kupila posušene brusnice (za jutrišnji dan). Fulllll dobre!!!

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem