cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-day23

clock-img

29.09.2005, 09:01

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jutro.

Najprej statistika (za tiste, ki ste se včeraj javile):

mojchka: -4kg
eva1: -7kg (user posted image )
afnapika: -4kg
Baby Angel: -4kg
soncece24: -1,5 kguser posted image
matovilcica: -0,5kg (ne vem če je to do zdaj al vse skupaj)??

Jaz ne vem, zakaj se meni nikamor ne premakne?? eva, kaj ti delaš, da ti gre tak dobro? jaz sem že malo obupana.

Fajn bodite danes ko je tortica, jaz je glede na rezultat ne bom jedla, si je nisem zaslužila, bodo kr špagetiuser posted image .

tiste ki se še niste pofočkale za statistiko, se javite tu, da vas dodam.

lp zalostno soncece (zato pa je danes pri nas megla v mb)


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.09.2005, 09:22

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Hm, ja,
jaz sem se včeraj se 0 izgubljenih kg v enem tednu kaznovala z večerjo; samo eno veliko jabolko sem pojedla. Pa nisem bila lačna, veste! Nisem sanjala o hrani. Niti ko sem prišla s pilatesa in je moj mlatil pražen krompir in radič. Je pa lepo dišalo, mmm.

Kaj mislite, lahko danes namesto tortice ali peciva zvečer pojem košček Gornjeke z mandlji? Sem jo dobila v dar pred dnevi in jo šparam... in vsake toliko časa hrepeneče pogledam.
Mafinov se mi ne da pečt... čeprav sem rekla, da jih bom...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

29.09.2005, 10:57

clock-img

smrček

pencil-img

699

Hojla, včeraj se nisem uspela javiti, pravzaprav že kar nekaj dni mi ni uspelo.
Moj minus je samo en kilogram, ampak nekaj je.

Še nekaj me zanima: ali katera ob dieti uživa še kakšne druge pripravke, ki pomagajo pri izgubljanju kilogramov, naprimer kapsule jabolčnega kisa, čaje ipd..

Deževen pozdravček iz Celja.

clock-img

29.09.2005, 11:10

clock-img

Anonimen

jaz ne. Pa Splišni tudi ne.

clock-img

29.09.2005, 11:13

clock-img

mojchka

pencil-img

300

ne, nič.


_____________________________

LP
mojca

clock-img

29.09.2005, 12:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.09.2005, 16:20

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz ne jem nič drugega -

Sem, par let nazaj imela post - tisti, z javorjevim sirupom, je bilo kar v redu, tudi učinkovito.

Tudi meni se je teža čisto ustavila, ne gre nikamor. Najbrž pojem preveč, pa še par drobnih prekrškov  user posted image

Bo treba se še bolj potrudit. Je pa res, da sem v 14 dneh izgubila 5% telesne maščobe...  če moja tehtnica prav kaže user posted image

Jaz sem že pojedla svjo tortico...  znam boljšo spečt, me nima, da bi jo še jedla danes...  hehe

dajmo punce, saj bo  user posted image

< Sporočilo je popravil afna pika -- 29.9.2005 16:21:05 >

clock-img

29.09.2005, 18:08

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jaz ne jem nič drugega zraven, ne verjamem v te čudežne pripravke. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.09.2005, 18:11

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Da se še jaz pofočkam za danes!

Za kosilo so bile 3 preste , zraven sem jedla paprikin namaz...za večerjo je bila belvi rezina(no ne vem klako se napiše-tista z orehi)...mmmm, je bla dobra!

Joj soncece, ko bi vedla kolk kil morm dat jst dol-najmanj 30, da bom vsak nekako zgledala in zato mi gre vrjetno mal bolj dol, ampak vem da se bo slej k prej ustavlo!

Drugače pa ne jem nobenih tablet zraven, dojim še, pa za večerjo zelo velikokrat kar sadje jem, res pa je da imam ob 15-16h šele kosilo, pa da se takrat tko napokam, da komej živim! Pol mi pa za večerjo pa ne paše ne vem kaj jest! Pa grešim tudi ne, edino z mlekom v kavi...

Upam, da bi s to dieto dala nekje 20 kg dol...upam, da bo šlo! Poznam enga , ki je s to dieto v manj kt 4 mesecih shujšal 40 kg...dobr ane?!


clock-img

29.09.2005, 18:15

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

eva, če ti bo šlo tak dobro ko do zdaj jih tudi boš 30 dol spravla, jaz pa kvečjemu kakih 5user posted image , čeprav bi jih morala ene 15. pa ti maš razlog za kg = user posted image , moji so pa izključno od hraneuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.09.2005, 21:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Jutro.

Najprej statistika (za tiste, ki ste se včeraj javile):

mojchka: -4kg
eva1: -7kg (user posted image )
afnapika: -4kg
Baby Angel: -4kg
soncece24: -1,5 kguser posted image
matovilcica: -0,5kg (ne vem če je to do zdaj al vse skupaj)??



clock-img

29.09.2005, 21:35

clock-img

Anonimen

Ups... mi je kr poslalouser posted image

sanšajn... to je od..... pojma nimam kdaj.... vmes pa sem že pridobila eno kilco... tk da.....to je zdaj.

danes je bila za kosilo pica z brokolijem, cvetačo, olivami, gobicami, in kečapom. Je bila presenetljivom užitna.user posted image
za večerjo... ostanek pice + corn flakes v kakvu (tolažimm se s tem, da vsaj čokolade nisem jedla)user posted image

Jutri pa sadje....... groza. A jutr se pa lahk je oreščke?

clock-img

29.09.2005, 22:26

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

ja, jaz mam še nekaj orehov od prejšnjega sadnega dneva (sem si jih prišparala)user posted image , drugače pa mam spet sadno solato (vedno isto) za jutri.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.09.2005, 22:27

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Hej,
jaz sem pa za kosilo testenine s tako dobro omako, da se je name pripopala še hčerka, ki je (po njenem kosilu) prišla iz vrtca in še meni pojedla pol obroka. Potem sva si odprli še eno vloženo rdečo peso in uživali.
Omakca pa je: na oljčnem olju popražim čebulo, papriko in olive, potem dodam olupljene in stisnjene sveže paradižnike in to kar nekaj časa cvrem, da se precej zgosti. (plus začimbe seveda)
POnavadi naredim tega ogromno in potem zamrznem. Še posebej paše pozimi, a dvomim, da mi bo letos te omakce kaj ostalo, saj jo jemo vsak četrti dan... (ker pač bolonjske na pašti ne moremo)
Popoldne hruška, zvečer pa čokolada z mandlji in proti alergijam (nismo še ugotovili, katerim) še košček žlahtne gorenjke.
Lep in slasten dan je bil...
Pa tudi sadnega se veselim... v večini bom jedla grozdje...
Nočko, pridne punce

(spet vam priporočam pilates, z e-mule ali podobnim dobite polurni filmček z zelo nazorno prikazanimi vajami z imenom Fitness - Yoga - Pilates For Dummies Workout... in z lahkoto boste vaje izvajale pred televizorjem)

_____________________________

LP
mojca

clock-img

29.09.2005, 22:30

clock-img

mojchka

pencil-img

300

aja,
še to.. če je katera iz celja ali okolice, naj se javi... imam majhno presenečenje zanjo...user posted image

_____________________________

LP
mojca

clock-img

29.09.2005, 22:33

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

a se mb šteje za okolico celja?user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.09.2005, 22:35

clock-img

mojchka

pencil-img

300

no, da ne bom zoprna, saj lahko razkrijem, kaj je... če se vam ljubi vozit do Celja...
Na Pikinem festivalu smo na srečelovu zadeli eno vstopnico za katerikoli film v KOloseju v Celju... velja do konca decembra. In dvomim, da bomo mi zdaj še kaj šibali v Celje...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

29.09.2005, 22:39

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

uj, to je pa malo daleč za v kino it. sigurno se bo ktera našla, ko ji je bližje. Sicer pa sem se jaz samo hecalauser posted image , mi je pa vseeno uspelo firbec potešituser posted image

lahko nočuser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem