cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-day20

clock-img

26.09.2005, 09:54

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jutro.

pa sem nazaj z dopusta. Bilo je kratko a sladko, predvsem pa brez grehov, čeprav je bilo zelo zelo težko.

Danes imamo na jedilniku sadje. Dober tek.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

26.09.2005, 10:03

clock-img

Anonimen

u, sončece, dobra si...na dopustu pa brez grehov.Vsaka čast.

clock-img

26.09.2005, 10:08

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Veš kak so me dalmatinci čudno gledali, ko sem razlagala, da bi jaz samo kuhan krompir, pa ne kot prilogo ampak kot glavno jed.user posted image so mislili: ta je itak vsekana, debela slovenkauser posted image

za mesni dan pa so ble ribe na žaru, sveže vlovljene, njami


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

26.09.2005, 10:32

clock-img

Anonimen

SEm že včeraj zvečer ne kaj napisala... pa bom prilimala sem, ker včerajšnje teme itak ne boste več brale.Torej:

Drage moje LUne..... jaz sem se malo zgubila v vsej hrani ki je okrog mene.... in se nisem nič javljala, ker nisem hotela morale zbijat.
Od jutri naprej pa sem spet z vami. Upam, da mi rata, prosim za kakšno spodbudo kdaj pa kdaj.....Ker mam ful probleme z motivacijo. Kar ne gre in ne gre. Sem prava katastrofa.Drage moje LUne..... jaz sem se malo zgubila v vsej hrani ki je okrog mene.... in se nisem nič javljala, ker nisem hotela morale zbijat.
Od jutri naprej pa sem spet z vami. Upam, da mi rata, prosim za kakšno spodbudo kdaj pa kdaj.....Ker mam ful probleme z motivacijo. Kar ne gre in ne gre. Sem prava katastrofa.

No, v mojem želodčku trenutno bivakira eno jabolko.....Za kosilo bo verjetno dušeno zelje... al pa kuhan korenče... še ne vem točno.....Za malico pa bom pojedla eno pest študentskega futra.user posted image

clock-img

26.09.2005, 11:10

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Solatka, motivacija je vse, to je res. Poskusi se malo zamotit, ko se ti lušta kaj, česar ne smeš jest. idi v naravo, na sprehod, za računalnik, s prijateljico na kavico...

saj bo. počasi se daleč pride.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

26.09.2005, 11:23

clock-img

Anonimen

Ja, pa kako so mene, tudi dalmatinci, debilno gledali, ko sem jedla krompir v oblicah pa navaden jogurt zraven. To je bilo pred štirimi leti, ko sem bila noseča in mi je vse ostalo smrdelo, predvsem česen...in so me res debilno gledali, ker pač niso vedeli, da sem noseča, pa tudi povedala jim nisem, je bilo še prezgodaj.

Sončece, kje v Dalmaciji pa si bila?

Solata, ti pa solato jej, pa ne boš habala user posted image

clock-img

26.09.2005, 11:26

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Na hvaru sem bla. blo je super, sonček, toplo, se celo kopala sem se in malo barve prešvercala domov.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

26.09.2005, 12:49

clock-img

Anonimen

Ja.. motivacija je glavni problem... pa učenje.. ker jaz ko se učim vedno iščem igovore da grem proč od knjig... in to je najpogosteje hrana.

Ampka zdaj bo boljš.... ko ni več izpitov.
Albina... a solato naj jem? Verjela ali ne prav pogrešam ogromno skledo kristalke za papcat. po moje jo bom mela danes za večerjo.user posted image

clock-img

26.09.2005, 14:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.09.2005, 16:48

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Že 20 dan.... vauuuu user posted image

Jaz pa sem danes pojedla dve breskvi, pa jabolko
Za kosilo solato s stročjega fižola
za večerjo bo pa ananas...  če ga bo kaj ostalo  user posted image

...  sicer nisem NIČ lačna, vseeno komaj čakam na jutri

Imam že kuhano user posted image  hehe;  puranje zrezke, mulčkota bosta pa zraven še krompirjev štrukel (ostanki krompirja user posted image )

clock-img

26.09.2005, 17:37

clock-img

eva1

pencil-img

4835

20 dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nas...

Jaz lih razmišljam, kaj vse sem pojedla...milsim, da eno ali dve breskvi(sej ne vem), pa 10 suhih marelic...in to je to zaenkrat...zvečer pa še vrjetn kašno breskvo in to bo to za danes...

Jutri pa bomo imeli tasta in njegovo na obisku, pa bomo kuhali goveje zrezke v čebulni omaki, za njimh pa še široke rezance zravn in solato seveda!!! Odlično bo...vsaj zame, pa čeprav brez testenin!

a v sredo bo pa spet tehtanje?

BA-jaz se vsak dan pregrešim z mlekom v kavi(tam pol deci), pa se nič ne sekiram...sej gre vseeno dol...vsaj upam!

da vam še povem, da sem včeraj kar za pol metra zrasla, ker so namreč vsi rekli, da sem shujšala(čeprav ni noben vedu da hujšam)...tko da  sem bla ful veselauser posted image user posted image user posted image

No lep dan še naprej!

clock-img

26.09.2005, 21:28

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Jaz sem pa imela predvčeraj sadni dan. Dan je kar prehitro minil in bla sem ful zaposlena, ko se pa zvečer vležem v posteljo pa ugotovim, da sem v celem dnevu pojedla 3 nektarine in to je bilo vse... Potem pa skoraj zaspati nisem mogla, ker mi je tak krulilo v želodcu, ampak sem nekak zdržala. No potem pa včeraj pride vse za mano, pa me je taka lakota pograbla kot da že 1 teden ne bi nič jedla... In smo malo grešili.. user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

26.09.2005, 22:29

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ojla,
jaz sem danes bila v Ljubljani, pospremila sem očeta na kontrolni pregled na onkološko kliniko. Še prej smo šli malo v šoping otroških oblek v H&M in v tanovo Zaro. Ostajam pristaš H&M-ja, v Zari sem kupila eno krilce, ker se je Tajda pač zaljubila vanj, a je bilo drago, pa niti ne tako kvalitetno šivano...
Ben, pustmo stat.
Sem pridno jedla samo sadje in malo vrečico mandeljev.
Oblečene pa sem imela ene "lanske" hlače in so mi nenehno padale z riti. user posted image user posted image user posted image
No, to je tudi malo user posted image  , ker bo pač treba kupit kakšen nov kos oblačila... Že tako imam nabasano omaro...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

26.09.2005, 23:15

clock-img

Anonimen

Juhej... pregurala sem današnji dan... še kar uspešno. Pregrešila sem se s kosom kruha ob paradajz solati, in z enim bonbonom.
Sem pa sedaj neznosno lačna... in bi najraje že kar zdaj pojedla pleskavice, ki bodo za jutrišnje kosilo..... še sreča da jih nimamo doma.user posted image user posted image

Se prav veselim jutrišnjega dne.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem