cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-49 dan

clock-img

25.10.2005, 09:13

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Upam, da me bo danes ktera upoštevala, ker včeraj ste me kr ignoriraleuser posted image

user posted image user posted image saj ne, saj nisem cmera

danes mamo sadni dan, jaz pa od 10 do 18h faksuser posted image

no, bo že kak. bo treba malo zaloge zraven vzet, pa bo


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

25.10.2005, 09:41

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Jutro,
danes si me prehitela.
Seveda, če smo pa s tamailma spali do osmih in potem imeli brzinsko oblačenje, zajtrkovanje in šibanac v vrtec. V pol urce nam je vse to uspelo.
Ko pa me Luka vrže iz postelje že pred sedmo, nam do 8.20 komaj komaj uspe vse postoriti...
Alora, jaz sem včeraj po večerji malce grešila še z enim rebrcem čokolade z lešniki, danes pa me je že fajn sčistila grenivka, čakajo me še jabolka, banana, hruška in oreški.
Počasi začenjam zastopit Splišni in Al bino, ki jim sadni dnevi niso všeč. Tudi meni že malo presedajo...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

25.10.2005, 09:44

clock-img

Anonimen

Saj ni treba imeti sadnega dne, lahko imaš sadno-zelenjavnega. Saj tudi ta že začne presedati, ampak vseeno bolje, kot samo sadje. Vsaj meni. Se lažje zdrži, če poješ kaj toplega in slanega.

clock-img

25.10.2005, 09:46

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Vem,
tak sadn-zeleni dan ima možek.
Meni pa se zdi, da me ravno sadni dan najbolj prečisti in se ga poskušam držat. Pa še moj se je navdušil nad bučnim oljem in sedaj mi najine solate smrdijo. Resno. Saj nimam nič proti bučnemu olju v fižolovi ali zeljni solati, drugje pa mi res smrdi.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

25.10.2005, 09:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.10.2005, 12:45

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz ga tud zadnje čase nekaj sra....

Se bom skušala poboljšat. Ena mal pregraha (pol koščka kruha) me stane 1 kg viška... jaoooo

Sem pa danes pol koščka pohanega sira pojedla...  ni hotel v kanto, pa zraven četrt polnozrnate žemljice...

Zdajle grem cvetačo kuhat.


_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

clock-img

25.10.2005, 16:41

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

ravni sem v sebe zbasala cel ananasov kompot, njami kak je bil dober. zvečer bom pa zeleno solato. Se pa že ful veselim na jutri, ker se mi strašno lušta meso, pa ne vem zakaj, drugače ga ne maram preveč. jutri pa bo en fajn zrezek padeluser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem