cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lunce - 62. dan

clock-img

06.11.2005, 20:36

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Odpiram kar danes tole temo, ker imamo nekakšno prisilno selitev.
Jutri nam pridejo mojstri zamenjat lesene stopnice, ki vodijo v naše stanovanje, tako da se moramo začasno za kak dan presliti k tastu in tašči.

Jutri torej sadje, sadje, pa mogoče zelenjava... saj bo, ne? Bo, mora bit.



_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.11.2005, 21:01

clock-img

Anonimen

Jaz sem to imela danes, pa sem malo goljufala. Malo kruha sem pojedla. Ene zapečene suhe mrzle tolste. Ampak se je izplačalo, so bili dobri. Drugače pa dušene kolerabe.
Jutri imam jaz belajakovine - svinjsko pečenko, kot že nekaj zadnjih beljakovinskih dni. Naslednjič mi pa dišijo ocvrte ribe (panirane), imam kupljene tiste ta majhne, v obliki zvezdic, pa ptičkov in takih zadev. Pa Tibor ne mara in bom pač mogla sama pojest. To sicer ni najbolje pri dieti, a ne? Mislim cvrtje? Sicer jih bom najbrž kar v pečici spekla, ker je tako še vedno manj olja zraven, čeprav vem, da je vse skupaj že enkrat bilo v olju. Pa še dobre niso tako zelo, kot v olju ocvrte, in se jih zato manj poje.user posted image
Jooooj, zdaj sem pa lačna!user posted image

clock-img

06.11.2005, 21:41

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

ja, jutri pa spet sadna grozauser posted image  pa saj smo že vajene

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.11.2005, 22:31

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Se pravi... samo me tri?

Kako vam je šel dan?

Jaz sem imela popoldne krizo in sva se z možem v kriznem štabu odločila, da si spečeva zelenjavco. Odlična je bila, pogrela in potolažila želodec, možgančke pa tudi.

Pri stopnicah pa se je tako zalomilo, da o tem raje ne bom govorila.
Ko udari Murphy, udari zares. Keš nam bo kar odtekal iz rok!!!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

07.11.2005, 22:42

clock-img

lijalija

pencil-img

102

živijo!
Dobra si oz. ste da držite diete. Kapo dol. Ja pol pa ne bo nč kofetka, če imaš to ločevanje. ALi je kofetek lahko?user posted image   Uživaj v sadnem dnevu!


_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

clock-img

07.11.2005, 22:46

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

mojca, jaz sem ravnokar mela napad krize. tak sem bila lačna, da sem kr avtomatsko odromala k hladilniku. ga odprem in kot zanalašč je bila na prvi polici ena sama bananauser posted image user posted image user posted image user posted image sem jo kr vzela, pa hitro zaprla hladilnikuser posted image user posted image user posted image , verjetno mi jo je kdo nastaviluser posted image user posted image user posted image . žal mi je zaradi stopnic, ko ma hudič mlade jih ma itak veliko.

lijalija, jaz pri kavici vsako jutro grešim, pa še vmes kdajuser posted image




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.11.2005, 22:55

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Lijalija,
bo kafe, bo... to je tako mičkan greh, da se sploh ne vidi, hahaha.
Torej, kdaj? Počakamo, da pridejo lepša vremena?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

07.11.2005, 23:05

clock-img

lijalija

pencil-img

102

A ma potem dieta ni tako huda, če se da delati male grehe, pa ni dosti na kilih poznat user posted image . To je super user posted image dieta.

Mojca!
Sem za to da bo lepše vreme. Ta dež me prav ubija. Mularija v šoli je prava groza (no, ne smem tako govorit_ampak je res), da ne govorim o ta malemu doma. Ga kar na atrij spustim, da ga mal dež zalije (ko mam vsega poln kufr). No si še kaj piševa. Lahko noč user posted image


_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem