cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Letos je moderno malo več oblin

clock-img

02.05.2006, 12:30

clock-img

Anonimen

...so rekli včeraj na televiziji v oddaji o modi! Častna pionirska. Nam ni treba več pretiravati z dietami user posted image user posted image user posted image

Živela televizija  user posted image !

clock-img

02.05.2006, 12:41

clock-img

mika

pencil-img

6485

saj so obline bile vedno moderne, žal se pa 'polne' ženske tega ne zavedajo. sicer, pa vedno nekaj kompliciramo, ene smo preveč suhe, druge pa debeleuser posted image . modni industrijo vodijo geji (nimam nič proti njim), ti na modne piste postavljajo ženske brez riti, prs in bokov, da so čimbolj podobne moškim. se mi zdi da se izživljajo nad ženskami in potem prihaja do prehranjevalnih motenj.

clock-img

02.05.2006, 12:54

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Pol sm pa jaz moderna!!! Bravo jst!!!

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

02.05.2006, 12:56

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Torej bom jaz letos zelo moderna... user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

02.05.2006, 12:58

clock-img

total

pencil-img

4453

Posebno to velja za bikini.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

02.05.2006, 14:18

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Obline že, obline, samo ne vem če so moje "mišelinke" okoli pasu tudi obline user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

02.05.2006, 20:53

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Večina nas je modernih. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

02.05.2006, 23:31

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Dobro, da sem se zdejle najedla makarončkov, da mi slučajno obline ne izginejo in bom full v modi!!!user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem