cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lakota in pomankanje volje!

clock-img

22.01.2008, 22:11

clock-img

hugolina***

pencil-img

228

Kaj naj nardimuser posted image Sm na dieti nč drastičnega pač probam jest manj ločujem po 18.00 uri nejem. VSe lepo pa prav pa super počutje prvih 14 dni. ZAdne dni pa čez dan gre zvečer pa kriza sploh po telovadbi. Ob 19.00 sm še vsa vesela polna energije po 20.00 21.00 uri me pa začne zvijat grozna lakota slaba volja kr živčna postanem ne morem zaspat po 22.00je še hujše. Zgubim voljo in najraši bi šla pa si nardila en fajn obilen obrok pa še nekaj sladkega za povrhuuser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 22:19

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

dieta ne pomeni to da se človek strada.jej v zmernih količinah,več obrokov po manj

clock-img

22.01.2008, 22:31

clock-img

hugolina***

pencil-img

228

Ej sej se ne lih v tem je problem!! Jem zjutraj pa kosilo pa pol še ob 17.30. Sam manjš obroke glede na to da po porodu sm si res prvošla kar obilne obroke ni važn v kakih urah tud ful pozno zvečer in to je trajal pol leta kile so šle gor zdej pa me zgleda psiha daje oz nevem. Sam definitivno ne stradam.

clock-img

22.01.2008, 22:40

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

jah pač po moje je to stradanje če si lačna pa ne ješuser posted image
jej kaj hranljivega
in ne samo 3x na dan

clock-img

23.01.2008, 07:08

clock-img

Anonimen

Pridi na temo: bomo zmogle? Bomo, ja!

Tam se bodrimo med sabo v težkih trenutkih.. user posted image

clock-img

23.01.2008, 20:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Pridi na temo: bomo zmogle? Bomo, ja!

Tam se bodrimo med sabo v težkih trenutkih.. user posted image


Ne vem, če bo hotela. user posted image Zadnjič sva precej ostro izmenjali mnenja. user posted image

clock-img

24.01.2008, 13:53

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Kaj naj nardimuser posted image Sm na dieti nč drastičnega pač probam jest manj ločujem po 18.00 uri nejem. VSe lepo pa prav pa super počutje prvih 14 dni. ZAdne dni pa čez dan gre zvečer pa kriza sploh po telovadbi. Ob 19.00 sm še vsa vesela polna energije po 20.00 21.00 uri me pa začne zvijat grozna lakota slaba volja kr živčna postanem ne morem zaspat po 22.00je še hujše. Zgubim voljo in najraši bi šla pa si nardila en fajn obilen obrok pa še nekaj sladkega za povrhuuser posted image user posted image user posted image



Jaz ti res priporočam Montignacov način prehranjevanja. Ne omejuje te pri količini hrane, sploh nisi lačna, prehranjuješ pa se (po mojem mnenju) zdravo - veliko sadja, zelenjave, polnozrnate stvari, meso... skratka vse, razen riža (lahko neoluščenega), krompirja, sladkorja, koruze, korenja.

Jaz ne bi verjela, če ne bi poskusila, da obstaja dieta, pri kateri ješ kolikor hočeš, pa hujšaš. Sem živi dokaz za to, od 1.1. do danes sem lažja za 10 kg. Krizo sem imela samo tri dni in sicer glavobol in lušte. Zdaj je OK.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.01.2008, 15:58

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Sama sem v takih trenutkih, brez slabe vesti spila dober čaj (meni paše šentjanževka) z medom.
Če si prej telovadila, in po telovadbi si res noro lačen, boš tako in tako rabila tekočino. Med pa vzami kot zdravilo in ne štej tistih nekaj kalorij.
Kar pogumno naprej.
gojska

clock-img

02.02.2008, 18:27

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Meni je vedno po telovadbi pasala čokolada. Pojedla sem en majhen košček 60 ali 70 % kakavove in to je bilo vse kar sem potrebovala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem