cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

LONČEK TOMMEE TIPPEE

clock-img

20.08.2009, 11:23

clock-img

katjolinka

pencil-img

25

Pozdravljene!

Včeraj sem kupila lonček tommee tippee 6 + , spodaj je link kateri model

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=137101

Ker ni navodil za montažo v slo jeziku, samo  v nizozemskem :( ???? Če ima katera tak lonček me zanima, kam se da to (glej sliko) se to odtrga stran al kako????

user posted image

Morda sem blond, ampak res ne štekam slikice, kam to gre?!

Hvala za pomoč

clock-img

20.08.2009, 13:01

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Nič to stran trgati, gor namontiraj rumeni ustnik, moraš ga zarotirati. Ta modri in potem še rumeni skupaj tvorita ustnik. Otrok ga mora malo stisniti, pa priteče. Prozoren pokrovček se odpira v tisto vdolbino zadaj.

< Sporočilo je popravil hubi -- 20.8.2009 13:02:59 >

clock-img

20.08.2009, 13:26

clock-img

Anonimen

Jaz imam tak lonček ... sicer tistega 3+, a cucelj je isti ... samo naša je stara 9 mesecev pa še zdaj ne zna iz njega pit ... ta ustnik je enostavno pretrd. user posted image

clock-img

20.08.2009, 14:27

clock-img

katjolinka

pencil-img

25

Hvala punce, diamantne ste!!

Zmontirali in  spili 120 ml čaja na eks user posted image

clock-img

20.08.2009, 14:33

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: katjolinka
Zmontirali in  spili 120 ml čaja na eks user posted image


Ful dobro ... naši ne rata niti kapljice iztisnit ... sem ji pa kupila potem Nuby-jev lonček, ki ima podoben sistem za stiskat samo ful mehkejši cucelj ... no tisto ji gre in zdaj trenirava, da bo zanala še iz TT pi user posted image

clock-img

20.08.2009, 15:00

clock-img

katjolinka

pencil-img

25

Mi imamo tudi nuby-jevega, tega mislim uvest za mleko, da počasi ukinemo flaško ....

user posted image

clock-img

20.08.2009, 22:36

clock-img

anika87

pencil-img

767

IZVIRNO SPOROČILO: katjolinka

Ker ni navodil za montažo v slo jeziku, samo  v nizozemskem :( ???? Če ima katera



Pa nisi nič klicala, kam so posjali slovenska navodila? To mi je pa malo čudno, da ne bi blo navodil v slovenščini...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem