cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Krvni strdki - iz danke!!!!

clock-img

04.02.2008, 10:04

clock-img

bsasab

pencil-img

321

No kot je ze napisano iz naslova, imam ta problem..., Zadnja dva dni mi iz "riti" ko grem na veliko potrebo padajo miceni krvni strdi in krvavim zraven, mam sicer enega zunanjega hemerioida, ki pa nic ne boli..., A je mozno da so hemeroidi, ali kaj drugauser posted image user posted image

A se je kateri kaj podobnega dogajalouser posted image user posted image

Sem pa dva meseca po porodu....


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

04.02.2008, 10:23

clock-img

urskas

pencil-img

683

jest bi rekla, da maš odprte notranje hemeroide.
Probaj si urediti prebavo (beri mehko blato) in če se krvavitve ne uredijo, pojdi k zdravniku.
Sama sem nekaj mesevec po porodu tudi opažala kri po opravljeni potrebi (ne strdkov) pa se je kmalu porihtalo.
Držim pesti, da bo tudi pri tebi rako.

LP

clock-img

04.02.2008, 11:53

clock-img

urskas

pencil-img

683

IZVIRNO SPOROČILO: urskas

jest bi rekla, da maš odprte notranje hemeroide.
Probaj si urediti prebavo (beri mehko blato) in če se krvavitve ne uredijo, pojdi k zdravniku.
Sama sem nekaj mesev po porodu tudi opažala kri po opravljeni potrebi (ne strdkov) pa se je kmalu porihtalo.
Držim pesti, da bo tudi pri tebi tako.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem