cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kriza-moj trebuh

clock-img

06.10.2006, 20:51

clock-img

tajtaja

pencil-img

2089

Joooj, čisto sem že obupana.user posted image user posted image
Vedno, ko se hočem obleči skoraj dobesedno znorim pred omaro. Saj ne, da sem drugače debela. Od prenosečniške teže imam samo dve kili več, to je 55 kg. Visoka sicer tudi nisem glih, 160 cm.
Če pogledaš od zadaj, suha. Od spredaj, vse v redu , samo ta trebuh. Še pod rebri sem čisto ozka, boke imam kot prej,  potem pa trebuh, točno kot v četrtem mesecu nosečnosti. Se mi je že zgodilo, da so me kakšni stari znanci, ki niso vedeli, da sem rodila, niti da sem bila noseča, vprašali če pričakujem in v katerem mesecu sem.user posted image Sem pa šest mesecev jpo porodu, carski rez in to vzdolžno vse do popka.
Trebušnjake delam že od tretjega meseca, vsak večer vsaj 50.     Pa nič.            Kaj zdaj???user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

clock-img

06.10.2006, 20:58

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Tajtaja, saj najbrž je veliko, ki razmišljajo podobno kot ti - po porodu se vsaj tu in tam vsaka s čim obremenjuje. Pol leta niti ni tako dolga doba, da bi bila spet čisto takšna kot pred porodom. Zelo pohvalno je, da delaš trebušnjake, vendar je 50/dan user posted image  odločno premalo, če ti je ostalo precej trebuha. Tudi trebušnjakov je več vrst - zelo učinkoviti so takšni, ko ležiš na hrbtu in dviguješ noge - za spodnje mišice - no, to najbrž sploh niso trebušnjaki, a ne vem, kako se jim reče.

Ker vidim, da imaš voljo, sem prepričana, da ti bo uspelo. Zvišaj število vaj in sčasoma bo. Držim ti pesti!!!

clock-img

06.10.2006, 21:49

clock-img

čaki

pencil-img

1009

jaz sem po obeh porodih na normalno težo-PREDVSEM S TREBUHOM-NO s ŠLAUFI prišla po 2 letih...

clock-img

07.10.2006, 08:43

clock-img

tajtaja

pencil-img

2089

Nisem napisala, da sem bila noseča z dvojčki, pa se med nosečnostjo nisem zredila skoraj nič, razen kaj sta prispevala dojenčka.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

clock-img

07.10.2006, 09:10

clock-img

POKPOK

pencil-img

143

Enako. Bomo user posted image user posted image user posted image skupaj? Kaj češ, vsak ima nekaj. 

clock-img

07.10.2006, 10:56

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Tudi jaz mislim da je 50 trebušnih odločno premalo, sama sem jih delala kak mesec vsak dan po 300 pa ni pomagal, potem pa sem začela s pilatesom, pa se mi zdej po treh mescih kr pozna sploh spodnji del trebuha, bomo vidl še čez kak mesec dva, ko začnem še z kakšno dieto. Tako da po moje ne bo druga pomagal kot telovadba.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem