cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Komarčkov čaj

clock-img

14.07.2010, 19:16

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Ali lahko user posted image dajem recimo enkrat na dan komarčkov čaj po žlički, ker je grozno vroče in čeprav dojim?

clock-img

14.07.2010, 20:58

clock-img

lunka1

pencil-img

903

user posted image


Zakaj pa ne?

clock-img

14.07.2010, 21:39

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

Ne, bognedaj. user posted image

clock-img

14.07.2010, 21:44

clock-img

ledenka

pencil-img

11848

daj mu raje prekuhano vodo (ohlajeno na sobno temperaturo)

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

clock-img

14.07.2010, 21:50

clock-img

fickofacko

pencil-img

82

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Ne, bognedaj. user posted image

Daj nehajuser posted image . ker bo jutrio odprla novo temo z naslovom - Zakaj ne komarčkov čaj?user posted image user posted image

clock-img

14.07.2010, 22:08

clock-img

constanca

pencil-img

425



ni treba, ce dojis in dovolj pogosto. V tej vrocini pijejo bolj pogosto in dobi vso potrebno tekocino s tvojim mlekom.

Lahko pa ti pijes komarckov caj. Po mojih info in izkusnjah vpilva na kolicino mleka (vzpodbuja nastanek mleka)


clock-img

14.07.2010, 22:48

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

A se samo meni zdi da tale DIVANS nima kaj bolj pametnega za delat kot neumna vprašanja zastavljat user posted image Mislim no,pa ja ne mine dan ko ne bi mimo usekala.Draga divans pa da ne boš jutri vprašala če lahko tri mesece po porodu že končno lahko greš na stranišče ti kar zdejle povem-Ja lahko pa vredu se podelej te ne bo več tak zvijalo 

clock-img

14.07.2010, 22:55

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: constanca



ni treba, ce dojis in dovolj pogosto. V tej vrocini pijejo bolj pogosto in dobi vso potrebno tekocino s tvojim mlekom.

Lahko pa ti pijes komarckov caj. Po mojih info in izkusnjah vpilva na kolicino mleka (vzpodbuja nastanek mleka)





Za količino mleka sicer ne vem,sem ga pa tudi sama pila,ko sem dojila-preventivno proti krčem.Ne vem,če je to pomagalo,ampak noben od mojih dveh otrok ni imel krčev,jaz pa vedno dovolj mleka.user posted image



_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

clock-img

14.07.2010, 23:00

clock-img

constanca

pencil-img

425



ja, to je pa tudi res pri komarcku, proti krcem je doberuser posted image . Imas prav Sami0804.

Jaz sem ga tudi veliko pila pa juhe kuhala iz korenine in nismo imeli kaksnih posebnih tezav s krci.

Glede na to, da naj bi tudi vzpodbujal ustvarjanje mleka sem pa zasledila ze v razlicnih virih in glede na to, da je na moje kolicine mleka imel podoben vpliv komarckov caj kot caj za dojenje, mislim, da res drzi.

clock-img

15.07.2010, 07:00

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

dajte se zmenit kako zdaj!
reva s5 ne bo nic vedela! ena ja, druge ne!

user posted image

jaz sem dajala od prvega dneva čaj. pa sem dojila. je bila pa rojena lani med vrocinskim valom.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

15.07.2010, 12:12

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Jaz bom zanalašč napisala, da ne dajat čaja! Hecam se. jaz ga nisem dajala, ker sem dojila/dojim in ga ne rabi, če le ima pogoste podoje. Če ga pa probaš dat ga daj po žlički. Če ga noče, ga sigurno ne rabi.

In NE, zaradi tega ne bo vijolično kakal in imel kaj bolj oranžnih oči!! user posted image

clock-img

15.07.2010, 12:21

clock-img

katy83

pencil-img

6488

IZVIRNO SPOROČILO: izgubljena_ovcka

Jaz bom zanalašč napisala, da ne dajat čaja! Hecam se. jaz ga nisem dajala, ker sem dojila/dojim in ga ne rabi, če le ima pogoste podoje. Če ga pa probaš dat ga daj po žlički. Če ga noče, ga sigurno ne rabi.

In NE, zaradi tega ne bo vijolično kakal in imel kaj bolj oranžnih oči!! user posted image



si ziher? user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.07.2010, 12:59

clock-img

mamsi

pencil-img

857

Men je pediatrinja rekla, da če že hočem dajat čaj, naj bo zelo zelo blag, še rajši pa vodo. No vode ne mara, čakaj tut ne, preostanejo mi samo zizike.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem