cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko popijejo vaši otroci

clock-img

15.03.2005, 10:32

clock-img

Karina&Laura

pencil-img

83

Moja punca je stra dobre pol leta in zelo malo popije cca. 1 dl v roku 24 ur, zaradi tega ima po mojem tudi slabo vodo, sedaj smo dobili ene antibiontike jaz samo mislim da bi morla več popit, ker drugače je zdrava.

Ne vem kako naj jo prepričam, ponudim ji vse možne stvari od vode, soka, čaja, kompota pa nič. Usta trdno zapre je ne moreš dati ne po flaški ali žlički. Ne vem kaj narediti.

LP

clock-img

15.03.2005, 10:37

clock-img

malika

pencil-img

3199

Naš do 7 meseca ni spil niti kapljice. Bil je samo dojen. Poleti, ko je začel papcat gosto hrano, pa je začel pit in od takrat spije nenormalne količine.

s vodo pa ni bilo nobenih problemov

clock-img

15.03.2005, 13:01

clock-img

dory

pencil-img

8852

Pri nas od pol leta najprej popije pol litra ali vec caja..stejem skupaj podnevi in ponoci :)

clock-img

15.03.2005, 20:20

clock-img

taca

pencil-img

191

Tud naš noče nič pit, pa še ful je zaprt, tako, da bi moral že zaradi tega piti. Kuham mu čaj, pa sokove mu dajem, pa nič od tega. Včasih ga shecam, da popije mal po žlički, ampak to je tolk mal.

clock-img

18.03.2005, 20:29

clock-img

Veva

pencil-img

52

Moja do dvetega meseca ni pila popolnoma nič, potem pa je počasi začela. Mislim, da je ni treba siliti. Če bo žejna, bo pila.

Lp, Veva

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem