cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko pojejo vaši dojenčki

clock-img

23.06.2008, 09:11

clock-img

lara larissa

pencil-img

204

Pozdravljene,

Moja mala je stara en mesec in nekaj dni čez. Jo dojim, ko pa imam full mleka ga načrpam tako da se hranima tud po steklenički....Ko jo dojiš itak da ne veš koliko poje...... zanima pa me  koliko kaj pojejo vaši  enomesečniki na obrok (tiste ki hranite kaj tudi po steklenički zraven dojenja, tako kot jaz).


                                                                                                 LL

clock-img

23.06.2008, 12:29

clock-img

KRTR

pencil-img

134

ojla,

moj sonček bo strar 2 meseca in še ima vedno 8 obrokov po 90 ml!

lp
j

clock-img

23.06.2008, 16:08

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Naš je star dober mesec in ima 6 obrokov. Pripravim mu 140 ml mleka, spije pa od 100 - 140 ml na en obrok.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

clock-img

23.06.2008, 22:42

clock-img

selma2

pencil-img

107

Jaz si pumpam mleko, ko grem v šolo, da ima pripravljeno ko me ni. Spije pa pri skoraj 5 mesecih 100ml. Ko pa je na prsih pa spije sigurno več sam na flaško nima rad jo ful odvrača.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem