cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko denarja za poročno darilo

clock-img

18.06.2011, 23:57

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

Sestrična je izrazila željo, da namesto darila namenimo kaj za poročno potovanje. Meni se pa niti ne sanja, kakšna vsota bi bila primerna user posted image .

clock-img

19.06.2011, 00:25

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Midva sva v povprečju dobila cca. 100 eur po paru oziroma družini, je pa variiralo od 20 eur, pa do 500, koliko je pač kdo želel, v končni fazi pa tudi če kdo ne bi dal nič, saj jih nisva pobavila zaradi daril, samo nisva hotela končat s tremi servisi in petimi paličnimi mešalniki. Tako da dajte kolikor zmorete in koliko se vam zdi primerno. 

clock-img

19.06.2011, 07:56

clock-img

naja17

pencil-img

2696

Čist po tvojih zmožnostih. Midva sva ponavadi dajala po 100 eur, če bi bla zmožna več, bi z veseljem dala več user posted image ...

clock-img

19.06.2011, 08:03

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Mi gremo septebra na eno poroko. Sva se nekako odločila, da bova dala 100€, ampak, da ne dava kar tako denarja, jih bom malo namučila s štetjem. En velik šparovček, pa noter 100€  razmenjanih po 1€, da  bosta malo štela.user posted image

Se sploh več ne spomnim, koliko je kdo dajal pri nama, važno, da smo se imeli fajn. Edino bratranec, ki je bil moja priča, je pretiraval - je dal 500€, pa me je skoraj kap.

clock-img

19.06.2011, 08:24

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Mi gremo septebra na eno poroko. Sva se nekako odločila, da bova dala 100€, ampak, da ne dava kar tako denarja, jih bom malo namučila s štetjem. En velik šparovček, pa noter 100€  razmenjanih po 1€, da  bosta malo štela.user posted image





Men je pa to ful bednouser posted image

Mi smo tudi ponavadi dali od 100-200€ ! Vedno pa še zraven kako malenkost, čestitko in lepo smo zavili in to je to!

clock-img

19.06.2011, 08:56

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Mi gremo septebra na eno poroko. Sva se nekako odločila, da bova dala 100€, ampak, da ne dava kar tako denarja, jih bom malo namučila s štetjem. En velik šparovček, pa noter 100€  razmenjanih po 1€, da  bosta malo štela.user posted image





Men je pa to ful bednouser posted image

Mi smo tudi ponavadi dali od 100-200€ ! Vedno pa še zraven kako malenkost, čestitko in lepo smo zavili in to je to!



tudi meni - vsakič ko kdo prosi za denar se najde kdo 'izviren' (ali celo več njih) in ga prinese v šparovcu v kovancih. men je to velik bolj zlajnanano kot denar v kuverto/čestitko.

midva sva lani kot študenta dala dvema prijateljema 50€ in čestitko; če bi oba delala kot letos bi verjetno dala 100€.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

19.06.2011, 09:27

clock-img

Petka09

pencil-img

1129

Če si s sestrično niste ne vem kako pretirano blizu, tj., da nista zraven še prijateljici, potem bi ji dala recimo 100 EUR v kuverti lepo aranžirano.

Če pa sta si ful blizu in imata pač neko skupno zgodovino, potem bi dala tudi več, recimo 200 EUR.

Sicer pa spet - pač, po svojih zmožnostih.

clock-img

19.06.2011, 10:21

clock-img

november2010

pencil-img

706

Midva tudi običajno 100 evrov dava...

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

clock-img

19.06.2011, 10:40

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Če se poroči kdo od sorodnikov potem dava 150e če pa prijatelji pa 100e.Midva sva se poročila pred dvema letoma in sva najmanjši znesek dobila 100e

clock-img

19.06.2011, 11:51

clock-img

Ribica **

pencil-img

3128

Lani smo dali 100€ + sliko (50€/enega, samo so nam placali spanje), letos smo sestri dali vec. Sicer pa nekje 100e na par oz. druzino naj bi se dajalo, ko smo se lani "zanimala" naokrog. Po svojih zmoznostih pac, sestra je zdaj dobivala razlicne zneske, ampak v povprecju 100€, razen par sorodnikov je dalo vec.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem