cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko časa odprto umetno..

clock-img

07.02.2008, 10:38

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Koliko časa je lahko odprto umetno/adaptirano mleko in ga šelahko uporabljamo? Na embalaži sicer piše 2 tedna, ampak a ga res tako hitro vse porabite? Ena mi je rekla, da je tud po 2 mesecih še dala enako mleko. Kako je torej s tem? Imam namreč že eno odprto, ampak ga ne bom porabila tako hitro, ker še polno dojim - imam samo za nujne primere, če kam grem,...

clock-img

07.02.2008, 10:41

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Mi smo ga vedno porabili v treh tednih. Če ga pa uporabljaš samo za nujne primere, je pa bolje, da kupiš mini vrečkice za enkrat (mislim, da je to Aptamil).

clock-img

07.02.2008, 10:50

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

jaz sem ga rabila samo cca 1x na dan za dodati ali če smo šli na daljšo pot pa me je skrbelo če bo dovolj mojega mleka, pa ga nikoli nisem imela odprtega več kot dva tedna-mogoče kakšen dan čez.
Ponavadi sem več kot polovico vrečke zavrglauser posted image user posted image

Mislim pa da ima kot it je napisala blue sky aptamil 2 manjši vrečki v pakiranju.

clock-img

08.02.2008, 11:51

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Če piše na škatli da je uporabno dva tedna se tega drži. Po tem času lahko postane skisano, žerko ali pa se razvijejo mikroorganizmi.

clock-img

08.02.2008, 12:09

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Imam odprto cel mesec.Se ne pokvari tako hitro,razen če ga imaš v neprimernem "okolju" vlaga,svetloba itd

clock-img

08.02.2008, 12:10

clock-img

*erika*

pencil-img

938

3 teden ga mam jst odprtga,pol ga pa vrezem ce ga ne porabim

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

14.02.2008, 12:15

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Ej, jaz ga nikoli nisem porabila v 3 tednih, ker sem ga vedno imela za rezervo, pri Capinki še ni bilo tistih malih vrečk za 1,2 dl, tkao da sem ji kakšne kašice delala potm iz njega, pa ga po kakih 2m zavrgla--- in tkao večkrat.
Pri knedlu pa sem se zanašala na dojko, vedno pa sem imlea doma kakšno vrečko Aptamila za 1x uporabbo - seveda zaman....
Se je pa prejšnji tden, star točno 18, le nehal dojiti, ne pa tudi zbujati ponočiuser posted image

clock-img

14.02.2008, 12:19

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Se je pa prejšnji tden, star točno 18, le nehal dojiti, ne pa tudi zbujati ponočiuser posted image

Uh, poznam to. David se je zbujal od 9.-13.meseca ponoči le še 1x (do 12.meseca za dojenje), od 13.meseca pa skoraj do drugega leta pa spet večkrat. user posted image

clock-img

14.02.2008, 19:39

clock-img

Anonimen

Ej, jaz ga nikoli nisem porabila v 3 tednih, ker sem ga vedno imela za rezervo



Enako....ni bilo nic narobe, ko se je do konca porabil z rizolinom cez kar nekaj casa. Je bila pa zdrav in neobcutljiv dojencek.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem