cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kje se dobi riževa kašica - pomoč nujno

clock-img

27.12.2005, 20:24

clock-img

simona2

pencil-img

474

No o svojih problemih sem pisala že na forumu novorojenček, tako da se ne bom več ponavljala. Prosim pa ali mi lahko poveste, kje se kupi riževa kašica ali prah ali nekaj takega za zgoščevanje in ali lahko to pripraviš z vodo?Očitno bo treba dodati, saj se moja user posted image  nič ne redi stara pa je 4 mesece. Pediatrinja mi je svetovala to riževo reč, do sedaj smo se samo dojili.  Od "vsega hudega" mi je začelo primanjkovat še mleka, tako, da ne morem mešati s svojim mlekom.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

27.12.2005, 20:32

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Ravno danes sem gledala v Mulerju kašice, tudi riževa je bila med njimi (kao v BIO pridelavi user posted image . Opazila pa sem jih tudi v DM, Sparu, BC. Važno je, da piše po 4. mesecu in ne po kakem 8. Da ne bom pametovala, nisem še sprobala kašic, samo ogledovala sem si jih, ziher ti bo katera bolje svetovala, samo takih kašic je malo morje. Mešaš jih z adapriranim mlekom, če nimaš svojega. Vse piše v navodilih, nobene panike. saj bo. Stanejo okoli 500SIT, je pa res, da je taka izbira, da ne veš kaj bi. No, pa še brez glutena so. Riževe itak, ostale pa so obdelane.

Pia

clock-img

27.12.2005, 20:57

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Mueller, imaš ogromno tega, mešaš pa večino kar z vodo, adapt. mleko je že notri.
se nič ne redi ali se premalo redi?

clock-img

27.12.2005, 21:04

clock-img

simona2

pencil-img

474

Sem vse napisala na forumu novorojenček dojenček - ( Pridobivanje teže), če se ti da pogledat. Premalo se redi in od šoka danes (v 7 dneh samo 60g) še mleka nimam več, tako da sem čisto user posted image user posted image . Saj vem da ne smem, upam da bo čez noč bolje.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

27.12.2005, 21:12

clock-img

andrejaz

pencil-img

1347

Lahko kupiš:
- Rižolino od Podravke - to imajo v vsaki trgovini
- riževi kosmiči od Hipp - v Mullerju in najbrž tudi v večjih trgovinah
- riževa sluz od Alnature - dobiš v trgovinah DM

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

clock-img

27.12.2005, 21:24

clock-img

simona2

pencil-img

474

Kaj pa je ta riževa sluz?

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

27.12.2005, 21:38

clock-img

Andra

pencil-img

825

Najboljši so riževi kosmiči od Hippa, ki se lahko dodajajo otroku že od drugega tedna dalje. Dobiš jih v Intersparu, stanejo pa 500 SIT.
Če ji boš dodajala mleko v prahu, ji to vmešaš zraven. Lepo se bo najedla, spala in pridobivala na teži.
Če te še kaj zanima, me kontaktiraj privat.

clock-img

30.12.2005, 19:27

clock-img

rayy

pencil-img

38

Jaz dajem riževo kašico z banano od Bebe, je od 4. meseca dalje. Mešam jo sicer s svojim mlekom, lahko jo seveda tudi z adaptianim. Če nimaš dovolj svojega mleka, kupi tako kašico, ki že ima dodano adap. mleko. Velika večina v trgovinah je itak takih. To so tiste škatle, kakor Čokolino, obstaja jih veliko, paziti moraš, da je od 4. meseca dalje. Od kar jo papcamo zvečer je mali dobil kar fajn lička. Drugače se je normalno redil, jaz sem mu dodala, da bi bolje spal ponoči, pa je isto. Če slabo pije po flaši, mu daj ful gosto in probaj po žlički, naš ful rad je na žlico.

clock-img

30.12.2005, 19:45

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

V Baby Centru dobiš riževo kašico z različnimi okusi npr. sadja od Milupe, ki jo zamešaš med vodo. Drugače pa riževe kašice dobiš v vseh bolje založenih živilskih trgovinah - Tuš, Merkator, Špar,..

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

30.12.2005, 20:06

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Svetujem ti riževo kašico od Hippa, dobiš jo v Mullerju. Mi jo uporabljamo in je super, mala mljaska sto na uro.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem