cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako vedeti, da je dovolj mleka...

clock-img

15.10.2009, 18:22

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Pozdravček,
moj user posted image user posted image  je star 2 meseca in pol, ponoči se dojiva od 2,5 do 5 ur, pač različno, čez dan pa sedaj, ko je bilo toplo in smo bili zunaj tudi na 4 ure, drugače pa na 2,5-3 ure.
Sedaj je mrzlo in grozen veter že tri dni, tako, da nisva toliko zunaj, oz. danes sma celo malo prehlajena in nisva bila nič zunaj (se bojiva da naju odpihne), pa bi bil moj user posted image user posted image  na ziziki kar na 1,5 ure...

A je možno, da imam manj mleka....??

clock-img

15.10.2009, 18:29

clock-img

manna

pencil-img

2556

Tudi naša je, če smo doma, kar skoz malo priklopljena, če pa gremo kam, pa zdrži tudi do 3 ure. V bistvu je tako, da če bi se dalo, bi bila ona kar skoz na meni in tko malo spančkala, malo pila, malo spančkala, malo pila.... Taka pač je. Po mojem ne gre za manjšo količino mleka, ampak se pač tako malo crklja in kratkočasi.

clock-img

15.10.2009, 18:30

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

clock-img

15.10.2009, 21:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.10.2009, 12:36

clock-img

koala

pencil-img

5539

Moj je bil do devetega meseca na dojki na uro in pol, razen če sva bila zunaj, takrat pa je zanl v vozičku spat tudi 4 ureuser posted image .
Po moje nimaš manj mleka, pa četudi bi dečko malo več rabil se bo v nekaj denvih ponudba mlekca povečala glede na povpraševanje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

17.10.2009, 09:10

clock-img

nebo

pencil-img

1664

HVALA VSEM...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem