cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako pospešiti menstruacijo

clock-img

28.07.2010, 14:10

clock-img

tt79

pencil-img

541

2 meseca po porodu sem že dobila menstruacijouser posted image  Cikel je na 28 dni, torej jo moram dobit v nedeljo, ravno na dan, ko grem na morjeuser posted image user posted image user posted image
Je morda kakšen naraven način, da si pospešim vse skupaj in jo dobim vsaj 2 dni prej?!?user posted image

Rdeče vino že pijemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

clock-img

28.07.2010, 14:25

clock-img

melanija

pencil-img

934

Ne bi vedla, kako pospešit, sam meni se je to že zgodilo, sem uporabljala tampone pa je bilo in nisem bila prikrajšana za kopanje.

clock-img

28.07.2010, 16:49

clock-img

donat

pencil-img

359

uporabi tamponeuser posted image


rdeče vino pospešiuser posted image prvič slišimuser posted image

clock-img

30.07.2010, 23:03

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

A ni tako, da naj se rdečega vina ne bi pilo ker pojača krvavitev? meni so ga vse mame, babice in tete že od časov, ko sem bila dekle "prepovedovale" med menstruacijo. Pospešilo naj ne bi prav nič, le krvavitev je močnejša.

No, so pa to stare vraže al kako...

Ne, pospešit je ne moreš, lahko bi jo kvečjemu prestavila na kasnejši datum ampak to je treba prej poskrbet. Vem, da se da dobit tablete, ki jo "zakasnijo" vendar se dobijo samo na recept ginekologa pa. Koliko pred pričakovano M jih je treba začet jemat pa tudi ne vem. Pa verjetno niso primerne za doječe matere v kolikor dojiš...

clock-img

31.07.2010, 14:25

clock-img

Greenie

pencil-img

234

Da bi bila menstruacija po pitju rdečega vina močnejša ne vem, se pa pri meni zgodi, da res pride kak dan prej, če ga pijem.

clock-img

01.08.2010, 20:05

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Jaz sem brala v neki knjigi naših babic, da menstruacijo pospešiš s toplo vodo-tušem. Če ''masiraš'' z vročo vodo v spodnjem predelu trebuha naj bi pospešilo krvavitev. Jaz sem probala ko mi je enkrat  zamujala menstruacija. Rezultat je bil, da sem menstruacijo res dobila tisto noč vendar je bilo tudi precej bolj boleče kot ponavadi. Ne vem ali je  vplivalo tuširanje z vročo vodo ali kaj drugega. Mogoče je za probat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem