cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako do volje-volja do hujšanja

clock-img

20.02.2008, 10:52

clock-img

Anonimen

mi zna katera povedat?

clock-img

20.02.2008, 10:54

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Tudi jaz se s tem ubadam... 

clock-img

20.02.2008, 10:58

clock-img

Anonimen

ko boš ugotovila, mi pošlji ZS. user posted image

clock-img

20.02.2008, 10:59

clock-img

Anonimen

Še ena ki sicer ima voljo, sam moči da bi zdržala pa ne lih.

clock-img

20.02.2008, 11:14

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Jaz imam voljo,sam učinka niuser posted image
Septembra sem si oblekla ene hlače take bolj jesenske pa jih nisem dobla skup in sem si rekla zdaj pa moram shujšat.Stopim na vago70kg.Prejšnji teden pa se grem spet vagat in spet 70.Pa sem šla v trgovino po trojne večje hlače za spomlad.Sam še nisem listkov dol potrgala,saj še kar upam da mi bojo še kakšne stare prav in da jih lohk menjam za manjšeuser posted image

clock-img

20.02.2008, 15:32

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

user posted image

Jaz imam voljo,sam učinka ni



Sem blizu tebe - ker tudi volja občasno popusti.

Res ni drugega kot manj žri in se več giblji. Žal.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

20.02.2008, 16:00

clock-img

Anonimen

problem pri meni je ker jem 3x na dan in takrat mal več:)

clock-img

20.02.2008, 16:09

clock-img

valentina2006

pencil-img

2353

IZVIRNO SPOROČILO: LAmama
mi zna katera povedat?




...isti problemi...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

clock-img

20.02.2008, 17:33

clock-img

Anonimen

Kako do volje? Težko, zelo težko. Sama sem se psihično pripravljala skoraj pol leta.user posted image

Aja, zdaj mi ful daje zagon hujšanje na forumu, ker se v bistvu moraš javit. In si nekako stalno aktiven.user posted image

clock-img

20.02.2008, 18:29

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Se podpišem pod tvoj post Nataša77


clock-img

20.02.2008, 20:54

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Volja je ena čudna reč. Nikakor se ne pusti vpreči. Je kot nek konj iz divjine. Ampak počasi in z vztrajnostjo se da doseči marsikaj.
Sama sebe sem prepričevala dolgo časa, da bo potrebno nekaj narediti v tej smeri, torej ne samo zaradi lepšega videza, pač pa predvsem zaradi zdravja.
V drugi nosečnosti sem se zredila za 26. kg. Jaz, ki sem bila prej suhica. In dolgo, ampak res dolgo se nisem mogla prepričati, da bi bilo nujno spet iti proti prejšnjim kilogramom, vse dokler ....... me ni sesulo in sem imela operacijo na hrbtenici. In ko sem enkrat dala to skozi, sem se odločila. Čas je, da premaknem svojo rit in začnem. In sem lani shujšala 11 kg, potem pa do novega leta nič več.
Nakar smo se po novem letu zbrale tukaj na tem forumu in se začele spodbujat in od takrat do sedaj sem izgubila že 8 kg. Uspeh je tu, dobro počutje tudi, zadovoljstvo tudi. In tudi drugi opazijo in pohvalijo. Naredila pa sem predvsem nekaj zase. ZASE. Največkrat so drugi v prvem planu, mi pa si samo obljubljamo, da bomo tudi zase nekaj naredili, potem pa nam zmanjka časa in tudi volje ne dobimo.
Zato draga moja: naredi nekaj zase. Obljubi si nekaj lepega v smislu, ko shujšam toliko in toliko, si bom privoščila to in to, in spet naslednja obljuba. Saj ni težko, samo zbrati se je treba.
O mater, takole dolgega posta pa še v življenju nisem napisala user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

20.02.2008, 21:07

clock-img

Anonimen

Tjaga, ti bom kar tu odgovorila.
Res je to kar praviš. In me to vse že vemo. Prebrale smo na tisoče knjig o tem kaj se sme in kaj ne, kako začeti in kako držati. Samo je vedno lažje najti izgovor zakaj ne, zakaj ne deluje. Lažje je na nekoga drugega zvalit krivdo- kao nosečnost, pa preveč dela, pa premalo časa, pa...
To se mi zdi največji trenutek. Ko si priznaš, da si sam zajebal. Takrat po moje šele lahko nekaj spremeniš.
Uau, filozofiram.user posted image

clock-img

20.02.2008, 21:50

clock-img

*viva*

pencil-img

366

jooj,to bi tudi jaz rada vedla! Ko bi le bil nek univerzalen recept...

Se mi pa zdi,da moreš (najbrž) začet stvari pripravljat veliko pred tem dnevom D,ali?

Recimo zdaj sploh ne vem kako bi se lotla ločevalne, kosem izven doma med tenom, brez kuhinje, vezana na gostinko ponudbo in hitre prigrizke, kar je pa najhuje da imamo taki tempo študija dam i uspe jet 1x, največ 2x na dan.

Zato,išče se recept za voljo,da se bo našla pot.user posted image


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

clock-img

01.03.2008, 09:17

clock-img

Anonimen

user posted image

clock-img

01.03.2008, 15:28

clock-img

Anonimen

nekaj za začetek: ne obupajte že po prvem tednu hujšanja, saj se ponavadi kg raje dvignejo kljub "dieti"...telo rabi vsaj 14 dni, da zašteka, kaj mu z dieto sporočamo. In ko zašteka...takrat gredo pa kilce dol.

clock-img

01.03.2008, 16:44

clock-img

lira22

pencil-img

35

Kak nej človek ne obupa, ko pa 2 mesca ne je sladkarij, telovadi ko nor in tko naprej, pa gre dol sam 5 kilc....In pol spoznaš, da do poletja ne boš uspel shujšat..... ker maš 20 kil preveč......In obupaš....user posted image  Vedno ista pesem....user posted image . Sploh ne vem kak em lahko dopustila, da je pršlo to teh kil....user posted image

clock-img

01.03.2008, 19:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lira22

Kak nej človek ne obupa, ko pa 2 mesca ne je sladkarij, telovadi ko nor in tko naprej, pa gre dol sam 5 kilc....



zato ker pozabljaš, da se z rednim gibanjem povečuje mišična masa, ta pa je težja od maščevja v telesu. Ob telovadbi kuriš maščobo ampak se ti hkrati definirajo mišice, oz. oblikuje telo....Dejansko kilogrami niso ravno najboljši pokazatelj hujšanja user posted image . Tvoj pristop do "hujšanja" je super, ampak škoda, da nisi vztrajala. Poskusi ponovno, vztrajaj iz meseca v mesec. Tehtnico pa, če je le mogoče ne uporabljaj ali pa se tehtaj čimmanj.


clock-img

01.03.2008, 19:33

clock-img

petja

pencil-img

998

Po mojem mnenju moraš najprej razčistiti eno stvar pri sebi - v 1 tednu ne moreš shujšati! Kilograme, ki so se ti nabirali nekaj let, ne moreš izgubiti čez noč. Spremeniti je treba način prehranjevanja, treba se je gibati, predvsem pa ne smeš pričakovati nerealnih rezultatov v kratkem času.

In kot pravi caffee, zavedati se moraš, da so mišice težje od maščobe, zato tehtnica ni edino merilo pri hujšanju. Raje glej, kako se spreminja tvoje telo, katere hlače so ti spet prav, kako tvoje telo ni več tako mlahavo ...

_____________________________

Lp, petja

clock-img

01.03.2008, 19:40

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz sem čudežno naletela na voljo, ko sem se zagledala na eni čisto določeni sliki, ki je bila posneta eno leto po poroduuser posted image . Ker vem, da pri meni deluje edino Monti, sem se naslednji dan lotila in v relativno kratkem času skinila, kar je bilo treba. Ravno danes je to isto sliko videl moj brat in rekel: u, sam tule si pa bila kr bomba. O jauser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem