cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako si razčistit v glavi....

clock-img

17.11.2011, 00:06

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

...da je treba res hujšat in ne rečt bom jutri ali pa bom v ponedeljek,saj tako mine,teden,mesec,leto,kilogrami se pa samo nabirajouser posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

17.11.2011, 14:04

clock-img

janapan

pencil-img

823

Težko je reči kaj je tvoj prelomni moment. Jaz sem po drugem porodu (od dveh porodov mi je ostalo cca 13 kg viška)vedela da moram shujšat, nič mi ni bilo več prav samopodoba grozna...večkrat sem šla na dieto shujšala par kil pa spet nazaj...no ni mi šlo. Vsdak večer sem skoraj zaspala in si rekla, jutri pa res. A kaj ko sem o govorila sita ; ).  Ker mi enostavno ni uspelo držati restriktivnih diet, šlo je nekako dva tri dni, pol pa al sem začela jest ker sem bla živčna, sitna al je bil piknik, ipd - sami izgovori, sem se odločila da bom šla na počasi. Sposodila sem si knjigo od Montignaca in najprej en teden študirala kaj in kako. In potem sem začela 4.8.2011.
Držim jo še danes torej že dobre 3 mesece in sem shujšala dobrih 7 kg. Moja želja je še 5. Mislim, da mi je tokrat uspelo, ker nisem obremenjena s takojšnjimi rezultati. Praktično nič ne pričakujem. Tudi če se mi teža za kakšen teden ustavi mi je pomembno, da ne gre gor. Do poletja bom pa itak lepa ;)).

clock-img

17.11.2011, 18:12

clock-img

Anonimen

Primi se zravega načina življenja in ne hujšanja.

V osnovi to pomeni redna, kuhana hrana, če je le možno, "obredna" - skupni prijeten zajtrk ter kosilo ali večerja.
V nadaljevanju to pomeni redno gibanje (ki je lahko samo redna hoja na svežem zraku tri do štirikrat na teden), eno dobro uro.
Na koncu pa to pomeni še to, da poiščeš tiste čustvene praznine v sebi, ki jih s hrano nezavedno zapolnjuješ.  

clock-img

17.11.2011, 18:50

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Primi se zravega načina življenja in ne hujšanja.

V osnovi to pomeni redna, kuhana hrana, če je le možno, "obredna" - skupni prijeten zajtrk ter kosilo ali večerja.
V nadaljevanju to pomeni redno gibanje (ki je lahko samo redna hoja na svežem zraku tri do štirikrat na teden), eno dobro uro.
Na koncu pa to pomeni še to, da poiščeš tiste čustvene praznine v sebi, ki jih s hrano nezavedno zapolnjuješ.  



se podpišem pod tole!! 5 obrokov na dan, zdravih,..in gibanje, gibanj in še enkrat gibanje (pa ne rečt da za to ni časa - ker sem sama govorila isto in na koncu spoznala, da sem s tem tolažila samo sebe...vse se da!)

in moj rezultat? začela z zdravo/pametno prehrano  in gibanjem sredi februarja 2011 - danes ima 18,5 kg manj - brez odrekanja, samo sprememba načina življenja, kar pa mi zelooo ustreza, počutje pa je več kot odlično

želim ti čim več uspehauser posted image user posted image

clock-img

17.11.2011, 18:58

clock-img

sazi

pencil-img

5175

Milijonarka je super napisala.
Počasi preklopi na bolj zdrav način življenja. Hrani se ne odpoveduj. Meni je pomagal nasvet nekoga, ki mi je blizu in je v "gibalnem fohu". Nasvet je pa bil: "Za stvari, za katere veš, da jih ne bi smela jesti, jih pojej samo pol". No, migat je pa itak treba. Če do zdaj nisi nič delala na tem, bo malo težje - si moraš najti nekaj, kar te bo veselilo.

clock-img

09.01.2012, 11:42

clock-img

neira27

pencil-img

1

Če koga zanima vadba, zdravega načina življenja in osvežitev telesa in duha, vabljeni vsi na vadbo Neira - Negovanje energije in regeneracija vsak torek ob 18:30 v BM Studiu na Dunajski 63. Je pa dobro, da se udeležba predhodno najavi na: darja27@yahoo.com.

clock-img

11.01.2012, 07:22

clock-img

happy85

pencil-img

213

Težko sploh kaj dodati, ker so že vse lepo napisale kako in kaj.

Meni se je naredil klik tik pred porodom, ko so me slikali, da bom imela eno za spomin iz nosečniških dni... Pa verjetno niti ne bi vedela, da je možno se odrekati hrane, če ne bi bilo med dojenjem opustiti par najslajših pregreh. Takrat vidiš, da ko je treba paziti za nekoga drugega, da gre in si rečeš zakaj pa sama zase ne morem tako poskrbeti...

Sprehodi pa so balzam za dušo in pomagajo v najbolj stresnih trenutkih - boljši kot kila čokolade, saj ne prinesejo še dodatne slabe vesti....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem