cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kakšna temperatura mleka

clock-img

16.02.2005, 21:06

clock-img

Pinja

pencil-img

354

...mora bit :ups:? Ker imamo pomankanje :((, bom vzela zalogo iz skrinje, pa ne vem na koliko naj segrajem. Moram kaj prevret :zmeden:?

Takoj jutri grem po sezam, :hudicek: da ga nisem že kupila. Pa kaj, ko je blo pa mleka za dvoja lačna usta, zdej pa skor nič. Se iz obeh dojk ne naje dost, prej pa niti ene ni pojedla :zmeden2:!

Pa čimprejšne odgovore prosim, ker grem zdaj previt, pol bo hotla pa papcat, mami pa nič skuhano :)- :)- :)-

clock-img

16.02.2005, 21:08

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

37-38°C, ker se pol itak mal shladi. v bistvu na telesno temeperaturo oz. toliko da ne čutiš kaplice na zapestju.

Lp Lunca

clock-img

16.02.2005, 21:15

clock-img

Pinja

pencil-img

354

Lunca hvala :)!

Pa še neki, a lahko mleko 2x pogreješ :ups: je zdej glih zaspala, jst pa že segrela :(, al morm drugo vrečko vn vzet :((?

clock-img

16.02.2005, 21:18

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Jaz ga sicer nikol ne zmrznem, ampak ga tud včasih dvakrat pogrejem, ker ne sprazni cele flaše. Ene so sicer proti temu, ampak če boš mal dogrevala, po moje ne more bit kakšne večje škode.

Mogoče bo še katera druga pokomentirala tole.;)

clock-img

16.02.2005, 21:33

clock-img

Pinja

pencil-img

354

Ja bom tud jst pogrela, ker mam samo tri vrečke v zmrzovalniku :((! Bom zdej vsako priložnost izkoristla, da kej izpumpam, ker je tole kriza.

A imate kako prilagojeno mleko doma za vsak slučaj? Jst sem čist neorganizirana :ups:, ker sem bila prepričana, da mi ne more zmanjkat mleka. Samozavest pa taka 8)! Zdej pa moj :duda: skor strada, dec je pa sitn, ker otrok joka od lakote :grrr:. Pa sej ma veeelik zaloge :)- :)- :)-,5,5kg pri 7 tednih :bravo:!

No kje ste punce z nasveti ;)?

clock-img

16.02.2005, 21:49

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Poskusi s sezamom, meni in še mnogim je pomagal.

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=29006&msg=259847&idk=88

Jaz ga zdaj že pet dni ne pijem več, pa imam še vedno dovolj mleka.

clock-img

16.02.2005, 21:57

clock-img

Pinja

pencil-img

354

Janička, grem takoj jutr nabavt tale sezam, pol pa zalogo za cel let nardim :)- :)- :)-, da ne bo naša pupa lačna!

Je prej tolk :((, da je od izčrpanosti zdej zaspala pri očiju v naročju, ji tud do mlekca več ni!

Bom pa sporočila, če pri meni tud deluje sezam ;)

Grem previjat pa futrat, ker sem zelo :zaspan:

:sloncek:

clock-img

17.02.2005, 10:05

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Mi dodajamo Aptamil1.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem