cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

KDAJ 2.NOSEČNOST

clock-img

21.05.2008, 11:39

clock-img

SCENIC

pencil-img

19

Koliko vas je takih ki ste nekaj mesecev po porodu in že načrtujete drugega otročka?

clock-img

21.05.2008, 12:13

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

midva nisva nič načrtovala ne v prvo in ne v drugo. zaenkrat še tamala ima 13m, oktobra bo dobila sestrico ali bratca in bosta razlike 1,5leta.

clock-img

21.05.2008, 14:38

clock-img

lex

pencil-img

6532

Med prvim in drugim imam 2 leti in 3 mesece razlike, med drugim in tretjim pa bo 13,5 mesecev. Nisva pa tretjega imela še v najbolj v načrtu

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

21.05.2008, 15:21

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Prvega otroka, fantka  sem rodila decembra 2006, za drugega pa sva se odločila po šestih mesecih in je ratalo v prvo. Zdaj imam punčko, razlika med njima je 15 mesecev. user posted image  Ker sva se za prvo nosečnost matrala skoraj štiri leta sva v drugo "pohitela". Bala sva se, da bomo spet dolgo čakali, pa je kot vidiš, ratalo v prvo. user posted image  

clock-img

21.05.2008, 15:54

clock-img

neisha80

pencil-img

448

Naša user posted image je stara 13.mes.,drugega pričakujemo decembra,torej bo 20 mes.razlike.

clock-img

21.05.2008, 17:07

clock-img

ROŽICI

pencil-img

567

Jz imam  prvo staro 4,5let..hm ...drugega pa še načrtujemo,sam ne vem kdaj bouser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

clock-img

22.05.2008, 11:03

clock-img

oktoberka

pencil-img

1152

Prva je stara skor 7mesecev pa pol, pa sem mela marca na žalost IMN, tko da zdej delamo spet na tem, da bi bila starostna razlika čim manjša!user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

clock-img

22.05.2008, 11:05

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Mi smo ga načrtovali kmalu po prvem rojstnem dnevu. Potem pa je šla punčka v vrtec, sledila je kruta zima (5x v bolnici), tako da smo takoj padli v fazo "kaj pa če ostane kar edinka".

No, šele spomladi, ko so se bolezni umirile, smo začeli razmišljati drugače.

_____________________________

Cvetim...

clock-img

22.05.2008, 11:23

clock-img

mišk

pencil-img

2527

Naša je stara sedem mesecev in že načrtujemo drugega. Malo mi je žal, da nismo že prej začel, ker se tako fizično kot psihično že dolgo počutim pripravljeno. Ja, pa upam, da nam bo kmalu ratal. Prvič sem v prvo zanosila, sedaj bomo pa vidl kak bo.user posted image

clock-img

22.05.2008, 15:29

clock-img

Sončni žarek

pencil-img

3265

Moja pupa je bila ravno včeraj stara 9M, jaz sem pa danes naredila test in +.......Sem pa bila malo šokirana, ker v prvo smo se trudili 1L, sedaj pa je šlo tako hitro ......

Ampak sem zelo vesela user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.05.2008, 15:56

clock-img

SCENIC

pencil-img

19

EJ, SONČNI ŽAREK, kaj M si že dobila? Pa kdaj? Mislim M po porodu?

clock-img

22.05.2008, 16:03

clock-img

SCENIC

pencil-img

19

Ja, tudi mi smo dolgo čakali na 1.otročka, kar 3 leta so se obrnila preden smo zagledali +. Pa še to ni šlo brez pomoči kemije-klomifena. Zdaj sem 7 mesecev po porodu  in prav zaradi tega, ker smo v prvo toliko čakali sva se odločila da bi za drugega pohiteli. Pa me je zanimalo kako kaj ostale.

clock-img

22.05.2008, 21:16

clock-img

silvestra

pencil-img

364

Prvi-fantek je star 20 mes., drugi -punčka pa 6 mes. _RAZLIKA samo 14 mes.

Smo pohitel, zaradi mojega delovnega mesta, da nebi šla delat pa pol spet nazaj na porodniško. Sva imela tako "dogovorjeno" z možem.

clock-img

22.05.2008, 21:40

clock-img

nananaja

pencil-img

1498

ko berem tele forume okrog starostne razlike, so me kar malo potolažili. z možem se nisva natančno dogovorila kaj hočeva, ker jaz še nisem diplomirala pred porodom in še službo na svojem področju moram poiskat. no pol leta po porodu sva pač rekla, da bomo veseli in finančno preživeli, če se zgodi nova user posted image , prej vsa pazila. pa se je zgodilo ravno ta mesec, me je skor mal s tira vrglo.  mala je stara dobrih 8m. torej bo razlika 1l in 5m približno. sicer pa moja mami že zmerej trdi, da je za user posted image najboljša razlika od leta do dveh ali treh. ker je med mojo sestro in bratom imela zaradi imn s komplikacijami kar 5l razlike. me pa mal zanima, kaj bo rekla zdaj, ko izve novičko.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 22.5.2008 21:41:58 >

clock-img

22.05.2008, 22:02

clock-img

aprilčica07

pencil-img

4130

Naš mulo ima 13 mesecev, bi radi imeli še enga, smo se dogovorili, da začnemo intenzivno akcijo na morju:):), bomo vidli, kaj se bo izcimilo iz tega:):):)

clock-img

22.05.2008, 22:51

clock-img

Clavdy

pencil-img

46

Mene pa zanima, kaj vam ginekolog reče ko zanosite v prvem letu po porodu? Mene bi po mojem kar nadrla, imam sicer dobro ginekologinjo, a je tudi zelo direktna, saj mi je takoj na prvem pregledu po  tednih predpisala kt in rekla da ne boste  takoj zanosila.
Moj sinko bo to soboto star eno leto in s fantom razmišljava, da bi septembra spet začela, da bi bilo nekak 2 leti razlike.

clock-img

23.05.2008, 07:36

clock-img

Sončni žarek

pencil-img

3265

IZVIRNO SPOROČILO: SCENIC

EJ, SONČNI ŽAREK, kaj M si že dobila? Pa kdaj? Mislim M po porodu?



Prvo M po porodu sem dobila, ko je bila moja pupa stara 7m- tako da sem imela samo 2......

Držim pestke tudi zate user posted image

clock-img

23.05.2008, 07:39

clock-img

Sončni žarek

pencil-img

3265

IZVIRNO SPOROČILO: Clavdy

Mene pa zanima, kaj vam ginekolog reče ko zanosite v prvem letu po porodu? Mene bi po mojem kar nadrla, imam sicer dobro ginekologinjo, a je tudi zelo direktna, saj mi je takoj na prvem pregledu po  tednih predpisala kt in rekla da ne boste  takoj zanosila.
Moj sinko bo to soboto star eno leto in s fantom razmišljava, da bi septembra spet začela, da bi bilo nekak 2 leti razlike.



Moja G ima ti otroke in ko sem bila na pregledu po P sva se pogovarjali o zaščiti......pa sem rekla da zaenkrat nič, ker bi rada imela še enga otročka......Pa je rekla super- naj paziva 6m, potem pa komot.......Tako da jaz ne bom nadrta user posted image

clock-img

23.05.2008, 09:54

clock-img

Jullija

pencil-img

131

G mi je povedala, da po treh mesecih po porodu lahko ponovno zanosim.

In sem zanosila 3 mesece po porodu. Do sedaj vse ok. 

clock-img

24.05.2008, 08:09

clock-img

nananaja

pencil-img

1498

no super, sem se tud jaz spraševala, kaj mi bo rekla g na prvem pregledu. upam, da je tud moja podobnega mnenja.

clock-img

30.05.2008, 23:59

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

js sem si želela še enega otroka kr kmalu po porodu, pa sem zdaj kr malo vesela, da nisva hitela, saj je najin sinček taki poper že zdaj pri 9m da bi mi blo pol ful žal, da se mu nebi mogla več tako 100% posvetit, kot se mu zdaj. saj bi rad skozi nekaj delal, skakal, všpičil....

verjetno bo kr ene 3 leta razlike (več pa verjetno ne)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem