cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jok, preden ga pristavim

clock-img

21.10.2005, 15:06

clock-img

Anonimen

Naš Gašper je začel tako tulit, ko ga dam v naročje (položaj za dojenje). In tuli dokler si ne odpnem modrčka in dvignem majice in mu ponudim dojko user posted image  Nikoli ga ne pustim tako dolgo lačnega, da bi se jokal.
Drugače vedno je normalno in pridno in se med dojenjem nikoli sam ne odstavi iin začne jokat.
Res pa je, da zadnje dni krvavim (pred 14dnevi so mi vstavili Mireno)...je lahko razlog krvavenje?

clock-img

21.10.2005, 15:43

clock-img

koruzica

pencil-img

123

Tu naša Hana joka, ne več tolk, pred kakim mesecem pa prava ihta, če ni tist moment dobila fut'r...Zdej se je pa mal umirila. Zgleda da more neki časa preteč, sicer pa bi ti D@isy lahko kaj več povedala...

Jest kar moker ratam, če D@isy kam gre...k'nimam seska user posted image ...Kaj zdaj?
No, pa do zdej je bla sam enkrat mende  panika...

LP

clock-img

21.10.2005, 16:17

clock-img

sky

pencil-img

305

Jaz se s tem srečujem že ves čas. Totalna panika, če ni v trenutku, ko se ona spomni, da je pač lačna. To pa je zadnje tri tedne vsako uro (razen dopoldan, ko zdrži do 1,5 do max 2 uri. Spomni se pa tako v trenutku, tako da user posted image ...C'est la vie!


_____________________________

BK.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem