cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jahalne hlače

clock-img

21.08.2008, 16:24

clock-img

maniac

pencil-img

94

A veste, to je tisto, ko se maščoba nabira na notranji strani stegen. Naj mi ena pove, kako se tega znebit? 

clock-img

21.08.2008, 17:03

clock-img

principessablu

pencil-img

449

nimam pojma,full gre težko,ja s kakšno hudo dieto,s katero se shiraš do konca,pa ti ostane pol sam še kost pa koža,najlepše valda gre z liposukcijo,sam to pa stane,imam isti problem...tko da bo treba šparat sem se vsaj jaz odločila...

clock-img

21.08.2008, 17:48

clock-img

maniac

pencil-img

94

Joj, ne, jaz nimam kam shujšat, ker sem drugače še presuha. Saj ravno zato me to tako moti, tanek trup, majhne joške, majhna rit, potem pa stegna ko hlodi. Ko bi bilo vsaj nekako sorazmerno vse skupaj ... Liposukcije se pa tudi ne grem, si ne upam. A se drugače res ne da pomagat?

clock-img

21.08.2008, 18:47

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Baje pomagajo tibetanske vaje. To mi je enkrat kolegica rekla, sama pa nisem sprobala.

clock-img

21.08.2008, 18:58

clock-img

puppa

pencil-img

373

IZVIRNO SPOROČILO: maniac

A veste, to je tisto, ko se maščoba nabira na notranji strani stegen. Naj mi ena pove, kako se tega znebit? 



Tek in edinole tek.
Preizkušeno na meni.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem