cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jabolčni kis

clock-img

20.03.2006, 22:19

clock-img

ona

pencil-img

3685

Sprašujem za kolegico!
Je nekje slišala,da če bo zjutraj na tešče pila jabolčni kis z mlačno vodo,da se lahko izgubi nekaj kg s tem!,kakšno je vaše mnenje glede tega!?

clock-img

20.03.2006, 22:42

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

To je baje res. Je še boljše, če ima domačega...

clock-img

20.03.2006, 22:57

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ampak če potem poješ čez eno kremšnito, bolj malo pomagauser posted image . Ne, resno, saj človek vse sorte sliši in prebere, ampak še vedno sem mnenja, da čudežev ni in da je treba enostavno manj in zdravo jest. Pa gibat se. Potem tudi kis pomaga.

clock-img

21.03.2006, 08:19

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Kis je odlično pomagalo pri hujšanju, saj zavira apetit, topi maščobne celice in očisti telo strupov....Ampak poudarek je na pomagalo, saj samo s pitjem kisa sigurno ne bo shujšala. Bo treba malo mišice napet in pa manj in bolj zdravo jest...

clock-img

21.03.2006, 09:46

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Morda je bolj zdrav in piten ananasov sok (naravni, brez dodanega sladkorja). Ali pa kar sam ananasov sadež.

clock-img

21.03.2006, 11:37

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Jaz sem s pomocjo jabolcnega kisa fajn shujsala. Ampak z pomocjo, ker sem zraven se kuhala brez mascobe in pazila, itd.
Ce bom mogla se kdaj, se bom spet za to metodo odlocila.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

21.03.2006, 11:42

clock-img

katis

pencil-img

975

Hm.

Torej bi bilo recimo dobro, da bi vsako jutro spila malo vode z jabolčnim kisom? user posted image  Sicer sem pri Bombah, ampak me zanima vse, kar bi pojačalo topljenje mojih maščobnih oblog. Včasih pravim, da škoda, da ne grejo dol s Prilomuser posted image .

Bomo probali.

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

21.03.2006, 19:17

clock-img

ona

pencil-img

3685

KAPICA,kako si pa ti pila tale kis,oz. kolikokrat dnevno?

clock-img

22.03.2006, 18:20

clock-img

vali

pencil-img

9

Ja, tudi jaz sem slišala, da menda pomaga, je pa najboljše, če se kje dobi domači kis. user posted image  pa lahko se pije pred vsakim obrokom, ker naj bi pomagal tudi za napihnjenost. Jaz sem že nekajkrat hotela sprobat, pa kar pozabim. Zjutraj sem pa tako user posted image  preden spijem dozo kave, potem ko pa začnem funkcionirat se pa tud ne spomnem. Mogoče mi bo pa kdaj uspelo se vzet v roke.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem