cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jabolčni kis

clock-img

14.05.2007, 10:12

clock-img

sergy

pencil-img

113

Je katera probala piti jabolčni kis in z njegovo pomočjo shujšati?

< Sporočilo je popravil petka -- 23.5.2007 16:42:20 >

clock-img

14.05.2007, 11:37

clock-img

facka

pencil-img

789

jst osebno ne, poznam pa en primer moškega, ki je opustil kruh in pil napitek z jabolčnim kisom in medom in je full shujšal, pa je imel prej full pivski trebuh, sedaj je pa kar premalo suh. Vendar naj bo to domač jabolčni kis, če se boš tega lotila, če ne za hujšanje, je pa dobro za čiščenje organizma

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

clock-img

14.05.2007, 15:15

clock-img

dory

pencil-img

8852

Zej ne vem kolk shujsas...jst pijem zjutri kis ze kak mesec in dejansko ti zmanjsa apetit...hrana se ne razgradi tako hitro....sam tezko se je pripravit,ker je res zanic:)

clock-img

22.05.2007, 15:48

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Z jabolcnim kisom sem jaz veliko shujsala. Pa vprasanje, ce je bil samo kis, ali je bilo se vse drugo zraven. Ker sem takrat tudi kuhala cisto brez mascobe, nobenih sladkarij, veliko sem pila vode in bila na kolesu.
Sem pa vedno  pred, med in po obroku spila kozarec vode z zlico kisa. Se navadis scasoma na okus, da ni prehudo.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem