cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

JE PREMALO!!!

clock-img

22.11.2005, 17:27

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Moja pikica noče dosti jest user posted image . Stara bo dva meseca in poje komaj 80-100ml. Meni se to zdi premalo, sicer se redi vendar se mi zdi, da drugi dojenčki pojejo več. Je pa res da je bila mala, ko se je rodila in je v bolnici pojedla od 50 - 60, ko so drugi dojenčki že po 70-100. Ali mi poje premalo in kaj naj naredim?

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

clock-img

22.11.2005, 17:59

clock-img

lex

pencil-img

6532

koliko poje poje, bolj je itak ne moreš prisilit. Če ji teža narašča je vse ok. Tudi moj je malo jedel pa bo glih tak zrastel. Sedaj ima 9 kg, medtem ko ima njegov sovrstnik (isto star) več kot 10 kg. Pa je moj prej začel bavcat, pa hodi tudi že, tako da vsak otrok ima svoj razvoj in je toliko kot potrebuje. drugo je, če ji kilogramčki ne gredo gor.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

22.11.2005, 18:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.11.2005, 18:48

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Moj tut se zdaj poje med 100-130 (star je 3 mesece). Se pa redi, tko da to ni problema. Dokler se redi, je OK.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

22.11.2005, 18:48

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Ja, kolko pa je tehtala ob produ? moja je 2690 in ko sma šle iz bolnice 2500! Kolko pa je stara zdaj?

clock-img

22.11.2005, 20:05

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Samo sekirati se ne!!! Dokler se redi, dobi dovolj hrane/mleka! Moja ima skoraj pol leta in popije ob obroku le okrog deci in pol mleka. Včasih še to ne. Ampak ima očitno dovolj, ker se fino redi in je pravi medvedek user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

clock-img

22.11.2005, 20:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem