cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Izmenjava/podelitev prstana

clock-img

02.06.2010, 19:45

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Pozdrav!

Zanima me kako na poroki poteka izmenjava prstanov? Ali ima oba prstana ena od prič ali vsaka priča 'nasprotni' prstan, ali se prstane položi na kakšen krožniček/blazinico in kdo potem tisto blazinico prinese....

Z mojim se poročiva, pa da veva kako 'razdeliti' prstane - ali eni priči ali obema....  

Hvala.

clock-img

03.06.2010, 08:04

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

prstana sta ali na blazinici, ali pa na (njihovem) krožničku / pladenjčku, in potem sama vzameta prstane, in si ju izmenata

clock-img

03.06.2010, 08:53

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Midva sva jih imela na blazinici ki nama jo je potem prinesla hčerkica

clock-img

03.06.2010, 12:27

clock-img

PipiLangstrumpf

pencil-img

40

Nama sta prstana prinesli najini user posted image . In ker je blo to matičarju tko zelo všeč je iz tega naredil centralni dogodek in sva prstana vzela direkt iz košaric. Sicer se pa po navadi res dajo pred začetkom obreda na nek pladenček. Mislim pa, da bi ti dovolili met jih tudi na blazinici. Sej so večinoma kr prilagodljivi. user posted image

_____________________________

Kako lepo je živeti... :)

clock-img

03.06.2010, 18:47

clock-img

Nončika

pencil-img

2778


IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Midva sva jih imela na blazinici ki nama jo je potem prinesla hčerkica



pri nama je tudi hčerka prinesla. le, da jih je lepo nesla pred nama in izročila župniku. bila je tako ponosna in prisrčna.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem