cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Izkušnje z Aptamil in Hipp

clock-img

11.10.2007, 20:38

clock-img

ašun

pencil-img

528

Kako vaši user posted image  prenašajo aptamil1? Mislim, da je našo zaprl. Ne najdem drugega krivca. Ji pa dodajam po dojenju, če je potrebno.

Danes sem kupila Hipp pre. Kakšne imate izkušnje z tem mlekom?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 11.10.2007 22:59:15 >

clock-img

11.10.2007, 20:42

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Našo je tud zapiral zato sem ji dajala Milumil (iz Müllerja). user posted image

clock-img

11.10.2007, 22:54

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Naši tudi aptamil ni odgovarjal,pa jesedaj na novalacu in je super, tudi hipp sva poskusile pa se ni obnesel, pa to oba hippa navaden in pa probiotičen. Če ti bo odgovarjal me kontaktiraj imam doma še čist zapakirano škatlo hipp probiotik 1 in 400g hipp navaden 1. Ti jih dam, ker nimam kaj z njima.

LP K

clock-img

12.10.2007, 07:32

clock-img

ašun

pencil-img

528

O hvala. Bom ocenila čez kakšen teden, kakšen je rezultat.
user posted image Kolikokrat na dan pa bi moral kakati dojenček? Prej se je pokakala tudi po 6x na dan, zdaj pa že 3 dni ničuser posted image

clock-img

12.10.2007, 09:26

clock-img

srursa

pencil-img

1267

Jaz sem mojemu user posted image  dodajala Aptimil1. Prvi mesec je kakal normalno-vsak dan po večkrat. Po 1m pa na 3-4 dni.

clock-img

12.10.2007, 09:27

clock-img

Anonimen

Našega je tudi Aptamil zaprl, zato sme ga mešala s Comformilom (zdaj Aptamil Comfort) in je bilo potem O.K.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem