cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

IZDELAVA OTROŠKEGA VABILA S SLIKO

clock-img

21.05.2006, 22:18

clock-img

Anonimen

Prosim za pomoč, ker vidim, da obvladate...

Sem povprečna uporabnica računalnika. Do letos smo vabila pisali bolj na roke in se umetniško izživljali, letos pa bi rada nekaj ustvarila na računalnik, zato nekaj primitivnih vprašanj...

-v katerem programu(po možnosti free verzija) bom najlažje in najhitreje izdelala vabilce (ne mi svetovat kelt ali otroci.org...nekaj takega) z mojo sliko,besedilom in da bi potem to dala naredit v foto laboratorij-nebi printala doma?user posted image user posted image

p.s.:Sem si izdelala vabilce v ADOBE PHOTOSHOPU, v Kodakgalleriji, sedaj pa me zanima, če lahko to luštno stvarco dam izdelat v foto servise pri nas...jo izvozim, a ne znam poprvit velikosti...user posted image

POMOČ!!! HVALA!!!user posted image

clock-img

22.05.2006, 13:23

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

V photoshopu imaš ukaz: Image -> Image size, tam potem vneseš velikost.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem