cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

IP računalnika

clock-img

02.02.2007, 18:49

clock-img

Anonimen

Ali je možno na kakšen način ugotoviti iz kje računalnik izvira, če vem njegovo IP številko?

clock-img

02.02.2007, 18:50

clock-img

Anonimen

Možno je seveda ampak nevem kako??A bi ti vohunila za nekom ha?user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.02.2007, 22:09

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Ja je možno, ampak ti to interneti ponudniku ne smejo povedat, ker gre za varovanje osebnih podatkov- baje. Nisem 100%. Čeprav meni kolega skoz "grozi" da če se ne bom učila, da mi bo net skenslu user posted image user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

clock-img

04.02.2007, 18:37

clock-img

saving

pencil-img

168

http://www.ripe.net/whois
Vpišeš IP in ti pove, kateri ISP ga je registriral.
To ti seveda bolj malo pove o tem, kdo je tam gor res prijavljen-obrniti se moraš na ISP-ja (če imaš res dober razlog, bodo morda sami stopili v kontakt s tem uporabnikom).

clock-img

07.02.2007, 10:38

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Tako je. IP je javen podatek, ampak ti sam po sebi bore malo pomaga. Malo lažje je, če ima dotični uporabnik statični IP (nespremenljivi). Podatke bi ti ISP ponudnik dal samo, če bi oni dobili nalog od sodišča, skratka tožit bi ga morala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem