cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Humana - čaj za dojilje

clock-img

14.06.2008, 08:22

clock-img

Anonimen

Če katera pije čaj za dojenje Humana, jo prosim, da mi pove, kolikokrat na dan ga pije, ker ni nič napisano, kolikokrat se ga lahko pije na dan.
Prej sem imela Hipp-ov čaj in tam je pisalo dakrat na dan.
Iskala sem tudi po internetu in po RR, a nisem nič zasedila.

Hvalauser posted image


clock-img

16.06.2008, 21:28

clock-img

bina30

pencil-img

526

Jaz sem ga pila enako kot Hipp-ovega, dva, tri ali štirikrat na dan. Nič ne škodi, če ga več spiješ. Potem mi je sfalilo in dva tedna nisem teh čajev pila in ni bilo nič manj mleka, tako, da ne vem., če je to s temi čaji le en larifariuser posted image user posted image  
važno je le, da spiješ dovolj tekočine.

clock-img

16.06.2008, 22:27

clock-img

nananaja

pencil-img

1498

IZVIRNO SPOROČILO: bina28

Jaz sem ga pila enako kot Hipp-ovega, dva, tri ali štirikrat na dan. Nič ne škodi, če ga več spiješ. Potem mi je sfalilo in dva tedna nisem teh čajev pila in ni bilo nič manj mleka, tako, da ne vem., če je to s temi čaji le en larifariuser posted image user posted image  
važno je le, da spiješ dovolj tekočine.



pa še to, da jo piješ po požirkih čez cel dan in ne 2-3dl naekrat.

clock-img

17.06.2008, 08:54

clock-img

saskija

pencil-img

1852

pij vodo  . ti čaji so tako kot kreme proti celulitu.user posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

clock-img

17.06.2008, 09:35

clock-img

gajči

pencil-img

252

IZVIRNO SPOROČILO: saskija

pij vodo  . ti čaji so tako kot kreme proti celulitu.user posted image



To je pa res primerna primerjava user posted image

clock-img

19.06.2008, 08:04

clock-img

simin

pencil-img

166

se strinjam s saskijo. Po moje ti čaji nimajo ne vem kako mega učinka, dober in zdrav je že navaden otroški čaj, saj veš janež, kumina..., važno pri dojenju je, da imaš redne obroke, pa ne količinsko in predvsem, da veliko piješ, vodo, sadne sokove, čaje vseh vrst, no razen pravega ni treba..user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem