cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšanje z luno, org.vadbe...

clock-img

18.01.2006, 10:10

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
mene pa zanima, če  je katera kdaj  hujšala z luno.....kot nekakšen vodni dan od ure, ko se lina začne in do ure ko se le-ta konča?? Kako se je obneslo??
In kje bi dobila "razpored" , ob kateri uri točno se luna "začne in konča"??
Ker nimam nobenega takega koledarja, kjer bi tudi to pisalo.


Potem druga stvar: ali katera od vas hodi na aerobiko ali pilates?? Pa me zanima, ali so tam same suhice ali tudi kakšna močnejša predstavnica? Ker jaz bi fuul šla na aerobilo, samo mi je nerodno, ker nisem ravno suhica.

Pa fuuul mi je všeč trebušni ples. In nekje sem zasledila, da obstaja tudi taka skupina, kjer imaš lahko malčke s seboj. Hodi katera'?
Ker to bi bilo fajn zame in za mojo hčer, da bi bila tudi ona več v družbi vrstnikov.

lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

18.01.2006, 10:13

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Pa še za jogo me zanima. Katera obiskuje?? Ali se počutje res tako zboljša ob jogi?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

18.01.2006, 10:17

clock-img

total

pencil-img

4453

Z luno glih nisem nikoli hujšala,baje pa pomaga,mislim da je v reviji Anja noter vedno kolendar kdaj nastopijo ti dnevi.
Na aerobiko ne hodim,doma telovadim,poleti bicikliram,ampak imaš vse sorte ljudi,tako če imaš priliko le pejt.
Trebušni ples sen pa tudi jaz že razmišlala in se je tudi pri nam začel in je baje super,sam z malčki pri nas ni.
Pa še to,da ti česitam za celih 90 dni,zadnjič nisem uspela ker me ni bilo doma,bravo user posted image .

clock-img

18.01.2006, 10:20

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hoj!
1. Z luno hujšajo moje sodelavke. Baje gresta tudi 2kili dol v enem dnevu. ne vem pa če za stalno.
2. Koledar: ne vem, ponavadi objavljeno v kakšnih cajtengih, oz. malo prebrskaj www.lunin.net - možno, da bi se tam kaj našlo
3. Aerobika - ne ga srat, no, same suhice.user posted image Seveda, da so tam tud bolj konkretne, čisto mešano.
4. Trebušni ples - ne vem
5. Joga - poznam jih par, ki hodijo (tudi moja mami), same pohvale in ja, počutje se izboljša , ne le fizično, predvsem psihično.

Lp, Taška

clock-img

18.01.2006, 10:32

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Lunine mene so tukaj:
http://www.lunin.net/vplivlune/lunine_mene.php

Cukrček, ti kar pojdi na aerobiko, itak da niso same suhice tam. Najdeš vsesorte.user posted image . Za jogo ti ne vem nič povedat, trebušni ples pa tudi mene mika. Razmišljam, da bi tudi jaz šla v kakšen tečaj.user posted image

clock-img

18.01.2006, 10:34

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

-  hujšanje po luni je učinkovito, no tako pravijo. Jaz še
   nisem poskusila. Poglej na lunin.net, tam boš našla točne
   datume in ure.
-   aerobika ni samo za suhice, tudi jaz hodim 1x na teden.
-   joga je pa sploh super, sprostiš se in da ti ful pozitivne energije.

Pozdravček!

clock-img

18.01.2006, 10:39

clock-img

Anonimen

Jaz sem po luni pred zanositvijo, torej štiri leta nazaj. Vsak teden imaš torej en vodni dan, meni je ustrezalo, resda sem bila trdna in takrat res nisem jedla, kile so mi šle lepo dol in tudi držala sem jih brez problema. Vmes pa sem jedla čisto normalno. Meni je luna res delovala.

clock-img

18.01.2006, 13:57

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

po luni sem jaz tudi hujšala pred nosečnostjo. Pravzaprav so mi odgovarjali dnevi, ko se nisem "nažirala" in se mi je telo malo prečistilo.  Da pa bi ravno shujšala, ne morem trdit. Sem tisto kilo ali dve, ki se mi je v mesecu nabrala, šla dol.

Cukrček,  a ti zdržiš mesec brez diete? Saj si zdaj super shujšala.

clock-img

18.01.2006, 14:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem