cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšanje s Pilatesom

clock-img

01.01.2007, 14:07

clock-img

Anonimen

 a katera uporablja pilates!!!user posted image telovadba z pilatesom, a res pomaga, a moraš tud stradat,rada bi si ga kupilaampak samo če pomaga! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 20:02:31 >

clock-img

01.01.2007, 16:47

clock-img

Mavrična zvezdica

pencil-img

204

Jaz sem nad pilatesom navdušena, saj me vedno napolni z energijo in imam občutek, da se dobro raztegnem in aktiviram svoje mišice, a ne računaj na to, da se boš spotila in tako skurila odvečne kilograme.

Skupaj s kontroliranjem svoje prehrane bi pa verjetno šlo. Jaz sem ob premišljeni prehrani in redni vadbi po porodu hitro zgubila kg, a pilates ni bil odločilnega pomena.  Tu bi ti verjetno bolj pomagala kaka aerobika (če se odločaš za tako vadbo), plavanje, kolo, tek ipd.


lp

clock-img

01.01.2007, 18:33

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Nočem krive vere učit, ampak če imaš internet, zakaj bi kupovala CD-je, do, si ga potegni...
No ja, jaz počakam do srede, da dobim iz hoferja blazino, pol bom pa morala malo začet migat user posted image Kaj hočemo, novoletne resolucije nikol niso prijetne hehe


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

01.01.2007, 19:38

clock-img

Anonimen

Samoyedka: a mi lahko poves kje se da to dobit, ker je ful drugače drago!

imam drugače sobno kolo, sam mi nič ne pomaga!!!
l.p.

clock-img

01.01.2007, 20:00

clock-img

Anonimen

Pilates je namenjen oblikovanju telesa, natančneje zadnjice stegen in trebuha. CD-je si potegni iz eMule.

Za hujšanje pa je potrebna redna kardio vadba vsaj 3-4x tedensko po minimalno 20 minut, idealno pa 30-40 minut v 60-70% MSU-ja. Sobno kolo ti verjetno ni pomagalo, ker nisi spremljala srčnega utripa. Če pa že, pa nisi vadila redno ali nisi upoštevala stopnjo vadbe (60-70% maks.srčnega utripa). Ta vadba je učinkovitejša, če vadiš zjutraj na tešče, ker telo pridobiva energijo iz lastnih maščobnih zalog. Če pa pred tem spiješ še jutranjo kavo (brez sladkorja in mleka) pa se proces topljenja maščob še pospeši.

Najbolj super kombinacija sploh: primerna prehrana (pa ne mislim stradanja!) + 2x do 3x tedensko (cca 20 minut) Pilates + 3x do 4x tedensko kardio vadba (20-40min) + VZTRAJNOST = izguba maščobe, izguba kilogramov, dobra kondicija, veliko energije in lepa postava. GARANTIRANO iz prve roke!

clock-img

01.01.2007, 20:02

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Caffee, tako si ti dosegla popolno postavo?

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

01.01.2007, 20:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Caffee, tako si ti dosegla popolno postavo?



JA! user posted image Nisem neka anoreksična suhica, ampak imam pa oblikovano telo. Se ne hvalim, ampak sem zelo ponosna na svojo vztrajnost, ki je bila resnično poplačana. Zato zares z velikim veseljem delam tako reklamo user posted image

clock-img

01.01.2007, 20:11

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Niti pod razno ne mislim, da se hvališ, kje pa. Me le zanima vse v zvezi s tem. In kako si se/se prehranjuješ?

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

01.01.2007, 20:21

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Niti pod razno ne mislim, da se hvališ, kje pa. Me le zanima vse v zvezi s tem. In kako si se/se prehranjuješ?



Prisegam na Montignaca.user posted image

clock-img

03.01.2008, 14:36

clock-img

Sash

pencil-img

133

Mene pa zanima, kako vam je uspelo pobrat pilates z neta. Meni ga noče in noče pa se tolk časa trudim. Kupovat pa mislim, da nima smisla. A se še kako, da prit do njega (ga mogoče kje sposodijo, da si ga ogledaš)?



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

clock-img

03.01.2008, 15:55

clock-img

dory

pencil-img

8852

Pilates vaje oz pravilno izvedbo le teh se ne morš naučit prek neta...ker gre za pravilno izvajanje vaj vključno s pravilnim dihanjem...

Sama delam pilates že cca 5mesecev...in ne s pilatesom NE shujšaš, se ti pa spremeni oblika telesa...je pa tako,če zraven žreš ne moreš pričakovat,da bo še to imeli kaj dosti učinkov...

Sicer jst sem shujšala cca 3kg ampak sem krepko pazila na prehrano, telo,sploh pa trebuh dobiva značilno pilates obliko...

clock-img

08.01.2008, 16:05

clock-img

cessy

pencil-img

46

v knjižnico pojsi pa boš mogoče tam najdla kak cd za pilates, v naši knjižnici vem da majo to.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem