cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšanje

clock-img

10.01.2005, 23:18

clock-img

Bib

pencil-img

266

Mene pa zanima kako je bilo z vašimi kilogrami po porodu. Meni je šlo na začetku veliko dol, zdaj se je pa kar ustavilo, kljub temu da dojim in zelo pazim na prehrano?
Malo kar zgubiš voljo, ampak me moja mala punčica tolaži.
Lp..Bib:sloncek:

clock-img

11.01.2005, 07:06

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Ko sem prišla domov sem imela 4 kg manj, po prvem tednu še dodatnih 5, zdaj sem pa 1 kg pod težo. Od poroda sem se pravi izgubila 10 kg, pridelala sem jih pa 9. :bravo::bravo::bravo:.

Lp Lunca

clock-img

11.01.2005, 09:04

clock-img

lelaval

pencil-img

7882


V klikem času pa ti je uspelo to Lunca. Jaz sem v pol leta tudi prišla še pod svojo težo, a pri tebi mislim, da si še prej.

clock-img

11.01.2005, 09:51

clock-img

malika

pencil-img

3199

Meni so kile nekje do 3 meseca stale potem pa so začele prav noret dol.Med nosečnostjo sem se zredila za 12 kg in zraven teh kg, sem izgubila še 4 od prej. Torej sem šla dol -16.

clock-img

11.01.2005, 13:53

clock-img

puri

pencil-img

2171

Jaz sem pri obeh po treh mesecih prišla na svojo težo, potem je šlo pa še za kako kilco ali dve dol!(prvič sem se zredila 15kg, drugič pa 12)

Hujšala pa nisem,jedla sem normalno, vbistvu še več kot pred nosečnostjo in pa seveda dojim!

lp:kuza:

clock-img

11.01.2005, 14:31

clock-img

Jutra

pencil-img

1267

Do poroda sem pridobila 17kg, ko sem prišla iz porodnišnice, jih je bilo 10 manj:zmeden2:. No, sedaj je ravno 3 mesece stara :duda: in so mi šle še 4 dol. Zgeda, da gre to počasi:ups: Sicer polno dojim in se normalno prehranjujem:)-

clock-img

11.01.2005, 16:28

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Jaz sem shujšala v enem mesecu.

Lp Lunca

clock-img

12.01.2005, 15:46

clock-img

Petra P.

pencil-img

336

Tudi jaz sem prišla iz porodnišnice z 8 kg manj (med nosečnostjo sem se zredila za 11), pol se je pa kar ustavilo. Tiste 3 ekstra kg imam še zdaj - 2,5 meseca po porodu. Pa mi kar ni najbolj prav moram rečt. Ampak mislim, da je za to kriva čokolada. Sem namreč tako utrujena in brez energije, da me malo "postavi na noge" samo kaj sladkega. Med nosečnostjo mi sploh ni pasalo sladko, zdaj pa to nujno rabim. No, upam, da bo sedaj po praznikih boljše...

clock-img

12.01.2005, 20:07

clock-img

polona2

pencil-img

2144

:((:((:((, naj to pove vse...

clock-img

25.01.2005, 03:20

clock-img

LEJLA

pencil-img

402

jaz imam po sedmih mesecih se 10+....ko sem prisla iz porodnisnice je slo 5 dol to je pa tudi vse....dojila sva se pa le prve tri tedne:((:((:((:((

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem