cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hipp 2 moder/roza

clock-img

09.01.2008, 22:20

clock-img

prolet

pencil-img

134

Živjo!

Lana je dopolnila 4 mesece, tako da sva zamenjali enko z dvojko. Ko sem ga kupovala v Dmu sem videla, da je 800 gramsko pakiranje samo v roza škatli, modra pa je pakirana 300 gramsko. Zanima me, če mi lahko katera razloži malo bolj podrobno kakšna je razlika med roza in modro škatlo in če se da kje kupiti modro pakirano 800g, mogoče v Mullerju?
Zanimivo pa mi je tudi to, da mi je brat, ki dvakrat mesečno vozi v Nemčijo povedal, da je tam v trgovini našel dvojko v modri škatli 800g, o roza pa ne duha ne sluha, aja pa za primerjavo cena je 9,25 eura.

clock-img

09.01.2008, 22:33

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

V roza škatli je že mleko not,v modri pa ga ni,v Mullerju imajo samo roza škatle duplo pakirane,modrih nisem videla-vsaj v MB ne.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

09.01.2008, 23:57

clock-img

petra a

pencil-img

2070

čakte mal,čakte mal

v DM imajo tudi modro pakiranje v 800g-govorim za nadaljevalno mleko 2,3 pa imajo samo v 600g pakiranju-to govorim o velikih škatlah,drugače imajo tudi obe po 300g

roza je probiotičen,moder je bio

moja je prvo pila modrega (2),pol sem ji pa enkrat dala vmes roza,pa ga ni marala,zato nadaljujeva z modrim...kolikor sem gledala je probiotičen,torej roza,malo boljša sestava,pa tudi okusa je malce drugačnega

clock-img

10.01.2008, 09:37

clock-img

prolet

pencil-img

134

V katerem DMu pa kupuješ, ker jaz res nisem našla, modre pakirane 800g

clock-img

10.01.2008, 09:54

clock-img

valči

pencil-img

2344

IZVIRNO SPOROČILO: prolet

V katerem DMu pa kupuješ, ker jaz res nisem našla, modre pakirane 800g


Brežice,Krškouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem