cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Gosto namesto dojenje - nikakor ne gre:-(

clock-img

22.05.2005, 15:18

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Skratka, mi se po 6. bolezni spet večinoma dojimo.
Bu-bu (njen izraz za zizo, ki ga odlično uporablja v joku) je non-stop na potezi, vse me že boli... Imeli smo že 2 gosta obroka, začeli smo uvajati kosilo, zdaj pa me samo v zize gleda in bu-bu-ja...:(( :(( :((
Saj mi še ni težko dojiti, ampak malo manjkrat bi pa bilo dobrodošlo, nikakor ne morem sama ali jo komu pustiti.
Bo sploh kdaj jedla? Ker poje kot piščanec vse, kar ji dam...:(
No, da vas zalepim - pri skoraj 8m se dojiva vsaj še 10x na dan (in seveda noč:()... A mi lahko katera s podobnimi izkušnjami kaj svetuje?

clock-img

22.05.2005, 15:25

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Hehe, tole sta se Vasja in Pina nekaj zmenila. Zadnji teden na široko odpira usta, poje dve žlički, od tam naprej pa - brrrrrrrr in je mama cela zelena od špinače. Pol pa valjda lakota in tri deci mleka čez:zmeden:.

No, tole foro je enkrat že imel, pa ga je minilo. Zdaj ga je pa spet prijelo. Človek bi mislil, da je star 6 mesecev, ne pa skoraj 10, tako malo poje, pa toliko mleka spije (btw, hvala za ono škatlo, brez bi bila kriza).

Včeraj, ko smo imeli obisk, pa je jedel, da sem mu komaj sproti not metala, ko se je važil:)-.

clock-img

22.05.2005, 16:15

clock-img

Maš

pencil-img

154

Podobne izkušnje... :(
Nasvet št.1: potrpi, saj bo kmalu minilo!!!
Nasvet št.2: mogoče bi pa raje jedla gosto hrano, če tebe ne bi bilo v bližini, da ji ne bi delala luštov z mlekom?
...pri nas je sicer deloval samo nasvet št.1. ;)
Lp!
:rozica::rozica::rozica:

clock-img

25.05.2005, 23:56

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

HuAnita, moj je bil danes star točno 8 mesecev, gosto hrano je začel jesti pred 1 mesecem, jeva jo samo za kosilo, drugače pa mi nonstop visi na zizi. No, ponoči spi kar vredu, 1 do 2x se podojiva, spi pa od 21.00 do 7.30.

Kaj pametnega ti glede na to, da sva v podobni situaciji, ne morem povedat, samo to, da potrpi. Jaz sem se sprijaznila s tem, čeprav je res tudi pri meni, ali gre povsod z mano ali pa moram biti v eni uri nazaj.

V glavnem, razumem te popolnoma.

L.p.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem