cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Gobova omaka in 10-mesečni otrok

clock-img

10.01.2011, 13:19

clock-img

3Sonček3

pencil-img

2098

Pozdravljene!
Danes kuham goveje zrezke v gobovi omaki (šampinjoni) pa me zanima če je treba za otročka (10 mesecev) čist izolirat omako al omako že lahko jejo, gobe vem da ne sme in jih tut nebo dobila, za omako pa nism sigurna in bi vas res prosila za pomoč.
Najlepša hvala


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

clock-img

10.01.2011, 13:49

clock-img

mini86

pencil-img

6050

js sm mu dala..tud prbližno pr teh mesecih..samo omakco in meso brez gob in pa z rižem..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

10.01.2011, 14:13

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Pa da še tle vprašam... ka lahko osemmesečniku recimo podušim meso, pa mu nardim mal omace recimo s sladko papriko in kislo smetano?

clock-img

10.01.2011, 14:14

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Po 1 letu pa že lahko jedo šampinjone, ne?

clock-img

10.01.2011, 14:24

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Gobe so zelo težke in se dolgo ne priporočajo. Po enem letu postopoma... Lahko pa narediš omakico s smetano, seveda.

clock-img

10.01.2011, 14:25

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pa da še tle vprašam... ka lahko osemmesečniku recimo podušim meso, pa mu nardim mal omace recimo s sladko papriko in kislo smetano?



iz teh sestavin bi js tko nardila..seveda imaš več možnosti...
prepražla bi čebulco in prepražla meso..to bi mal dušila, potem pa dodala papriko, peteršilj, česen v prahu in na koncu kislo smetano..
potem bi pa koščke mesa vn izbrskala in mu jih narezala na drobno in nazaj v omakco dala..zravn lahko nardiš riž al pa pire


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

10.01.2011, 14:26

clock-img

3Sonček3

pencil-img

2098




IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pa da še tle vprašam... ka lahko osemmesečniku recimo podušim meso, pa mu nardim mal omace recimo s sladko papriko in kislo smetano?

 
ja lahko


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

clock-img

10.01.2011, 14:28

clock-img

mini86

pencil-img

6050

aja divans ti sprašuješ če lahko..js sm pa razumela kako bi vse skp nardilauser posted image user posted image sori

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

10.01.2011, 14:36

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Mini86, evo tud sama sm mislila tko nardit! user posted image

clock-img

10.01.2011, 16:26

clock-img

Precious

pencil-img

524

Gob jaz ne bi dajala 10 -mesečniku. Že iz razlogov,ki jih je ena uporabnica navedla zgoraj.

clock-img

10.01.2011, 19:55

clock-img

jakaracman

pencil-img

2011

Gob naj ne jedo majhni otroci (do četrtega leta starosti) -kopirano iz gobarske stran!

clock-img

10.01.2011, 21:08

clock-img

tintin

pencil-img

3293

ja, gob ne pred 3l, ker otrok nima encimov, da jih prebavi...no, jaz sem primerek, ki se je pri dveh letih fejst zastrupil z jurčki...

clock-img

10.01.2011, 22:06

clock-img

3Sonček3

pencil-img

2098

Sej ji nism dala gob, ampak samo mal omakice sm polila po pireju tko da ni biu čist suh pire, zaenkrat ni nobene spremembe v razpoloženju ali čem drugem. Tko da upam da nism kej zasrala, no sej je samo sokec, drgač pa vem da gobe čim kasnej.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

clock-img

16.01.2011, 21:51

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

naš pri 21mescih je popolnoma vse, razen oreščkov seveda, ker se mu lahko zataknejo. Šampinjone je dobil kmalu po enem letu. Je pa res da gob ne jemo prou pogosto...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem