cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojece mame - hujsanje...

clock-img

24.10.2005, 14:45

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Dojece mame, a si je katera upala hujsat? Tak..nacrtno.. Mene motijo moje kile, me pa tudi skrbi za mleko. Mleka namrec pod nobenimi pogoji ne smem izgubiti.

clock-img

24.10.2005, 14:50

clock-img

JASNA D

pencil-img

1326

Draga Seven, brez zamere, ampak skrb za dva malcka (sploh s tvojo metodo user posted image user posted image user posted image ), ti bo prav hitro pobrala kilce.

Počakaj še malo s hujšanjem.

Jasna

clock-img

24.10.2005, 14:54

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ja, počakaj. Jaz sem pri Vasjevih 4 mesecih ubrala Montignaca, pri katerem se veliko je, pa mi je tretji dan pobralo mleko. Takoj sem prekinila, pa sem kljub temu rabila en teden, da se je stanje spravilo na normalo.

clock-img

24.10.2005, 14:58

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jasna, ko bi se tvoje besede pozlatile. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pomojem je to cisto odvisno od metabolizma. Se zna zgodit, da bodo meni sle kile gor zaradi zivcev. Pa se prehranjevanje je cudno, ker pac nimam casa, pa vsake tolko casa nekaj v gobec vtaknem. user posted image user posted image user posted image user posted image

Mater, otrok mi ze dve uri pa pol spi, sem ze vse teme na RR prebrala. user posted image user posted image user posted image   Na tak nacin res ne bom shujsala..

user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2005, 14:59

clock-img

total

pencil-img

4453

Ti kar počakaj in rajši doji malčka,kile bojo že same šle doluser posted image

clock-img

24.10.2005, 15:05

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Moja presnova je bila na srečo takšna, da nisem imela problemov, kljub +25kg v nosečnosti. V ca. 4 mes sem bila na stari teži.
Če ne bi bilo tako, sem imela namen do ca. 6 mesecev počakat, potem pa postopoma hujšati.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

24.10.2005, 15:10

clock-img

Arwen

pencil-img

314

Jaz sem zaradi Tianove alergije že 3 mesece na strogi dieti brez jajc, mleka, govedine, svinjine, banan, sladkorja, riža, ovesa, pa še bi lahko naštevala. Zadnji mesec še kruh samo občasno jem, pa še to samo koruznega.user posted image Imam že 3 kile manj kot pred zanositvijo. No, kljub temu še vedno polno dojim in mlekca je očitno dovolj, tako da ne vem, koliko ima hrana s tem veze. Po moje je bolj pomembno, da veliko piješ. Lp, T.

clock-img

24.10.2005, 16:00

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest dojim mojo je stara 3 mesce. Sam odkar sem ji zacel dajat umetno mleko, mi noce vec toliko se dojit. Zacela sem pa z dieto 90 dnevno locevalno dieto.. mislim da to nima kaj skoditi saj jes vse samo da locujes prehrano.

clock-img

24.10.2005, 17:09

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Jaz sem zacela z malo bolj resnim hujsanjem kaksnih 14 dni nazaj. Na mleku se cisto nic ne pozna. Je pa res, da je moj mali star ze 6,5 mesecev in smo prejsnji teden zaceli z uvajanjem goste hrane.
Prej si nisem upala hujsati, pa tudi kaksne volje nisem imela.
No, kg pa vseeno ne gredo nikamor. Za znoret.

clock-img

24.10.2005, 17:56

clock-img

Anonimen

Seven, počakaj še malo. Se ti nikamor ne mudi.

clock-img

24.10.2005, 18:17

clock-img

mammy26

pencil-img

634

jaz sem se pred kratkim pridružila TA NOVIM, pa sem kmalu opazila očitno zmanjšanje mleka, tako sem tudi prenehala. Pa kljub temu da spijem litre vode, je vsaj pri meni pomembna tudi hrana. Kile bodo šle dol, 2x so že šle in tudi tretjič bodo.

clock-img

24.10.2005, 20:24

clock-img

Ninica

pencil-img

900

Ti kar počakaj! Jaz sem zaradi dojenja in tega nespanja ponoči v 6 mesecih imela 4 kile manj kot pred nosečnostjouser posted image

_____________________________

LP, Ninica

clock-img

24.10.2005, 20:26

clock-img

giga

pencil-img

124

Moja frendica je mela eno super ločevalno dieto, ki je seveda super, ampak doječe mamice pač NE hujšamo tako. Nehala je dojit, ker ta mala ni več hotla. Ko je to povedala pediatru, je rekel, da dojenčki ne jedo pri mamici, ki hujša, ker gre najprej za razstrupljanje telesa in to dojenčkom smrdi. Razmisli, kdaj boš hujšala, tut jaz bom to prestavla.

_____________________________

Carpe diem!

clock-img

25.10.2005, 09:45

clock-img

valči

pencil-img

2344

Jaz sem pri obeh otrocih počasi shujšala do prednosečniške teže.Drugič je res šlo težje,ker je bilo treba spravit dol  16 kil.Po 8. mesecih mi je uspelo,pa še dojim.Polek dveh malih otročkov imaš toliko dela,da bo šlo dol,da ne boš mislila,kako hitro.Daj česu časuser posted image

clock-img

25.10.2005, 11:23

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem pred dobrim tednom začela z 3m-dieto pa še vedno dojim.Samo ne več polno in moja user posted image bo star 7 masecev.Na mleku se nič ne pozna vsaj zaenkrat ne.Ga še je vedno dovolj.Na tvojem mestu kot so že napisale punce bi jaz počakala.Še je prehitro za kako dieto.user posted image

clock-img

26.10.2005, 21:05

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Giga.. tole je pa kar neki kar si napisala, al je pa ta pediater kaj druzga po poklicu ne pa pediater

clock-img

26.10.2005, 21:14

clock-img

SONCEK*

pencil-img

7

jaz sem zacela hujsat ( 90 dnevna dieta ), ko je imela hcerka 6 mesecev.Ni bilo nic problemov dojila sem jo potem se do 25 meseca.Je pa res ,da je to pri vsaki mamici in otroku razlicno.Kakor kdo.

Seven te pa cisto razumem, jaz ko sem zivcna mi gredo kile tudi gor, ne dol.Vseeno pa se par mesecev raje pocakaj, pa lep pozrav.user posted image


_____________________________

soncek*

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem